9. dubna 2015
Většina z nás netouží po figuře vyhublé modelky. Někdy stačí dvě kila a cítíme se lépe.

Čas
Spalování tuků potřebuje čas. Chcete-li dolů dvě kila, počítejte s tím, že to může trvat až dva týdny. Když dodržíte následující kroky, půjde to bez bolesti a zbytečného trápení či hladovění.

Jídlo
Přestože toužíte shodit, musíte jíst. Ze stravy si tělo bere energii, vitaminy a vše co potřebuje. Když nemá energii, nemůže spalovat. Důležité je sledovat, co jíte, a jak velké jsou porce.

Talíř
Chcete uspět? Musíte změnit stravování. Pokud je příjem příliš vysoký, nestíhá tělo spalovat a ukládá do tukových zásob. Snažte se přijímat jen tolik, kolik během dne využijete. Často stačí malé změny, místo smaženého – dušené, čtení etiket, zmenšení porcí, jist pravidelně, přidat čerstvou zeleninu a ovoce… Není nutné, aby vaše zdravé jídlo nebylo dobré, chce to jen trochu fantazie. Když vynecháte cukry a nezdravé tuky, zhubnete rychleji.

Pravidelnost
Samozřejmě, ani zdravým jídlem se nemusíte přecpávat, roztažený žaludek je nepřítel číslo 1. Ideální je pravidelný režim, na který své tělo musíte navyknout. Jezte snídani, svačinu, oběd, svačinu, večeři a pokud chodíte pozdě spát, nebojte se ani druhé večeře. Mějte na paměti, že večer žádné cukry a sacharidy. Klidně si večer dejte steak, ale místo přílohy jen zeleninu!

Pomoc
Dvě kila jsou často meta, kterou chceme dosáhout rychle. Někdy je to svatba, oslava, rande, dovolená… Můžete proto vaše spalování ještě trochu zrychlit. Pomůže vám pitný režim doplněný o bylinkové čaje, a také dostatek vlákniny ve stravě, ta pomáhá urychlit trávení.

Pohyb
Jak jistě víte, bez pohybu to prostě nepůjde. Zařaďte jej do svého běžného dne. Ideální je chůze, cvičení doma i ve fitku. Důležité je vybrat pohyb, který vás baví. Nenuťte se a ubývající kila budou svkělou motivací vytrvat!!!