2. listopadu 2014
Že už jste toho vyzkoušela spoustu, ale nic nepomohlo tak, jak jste si přála? Je čas sáhnout po něčem novém.

Do Not Age Time Reversing Cream, krému proti stárnutí pleti, v 30 ml cestovní velikosti, Dr. Brand
Řada Do Not Age je určena pro každého, kdo si dělá starosti s každou novou vráskou a hledá rychlé a dlouhotrvající výsledky. Krém proti vráskám Do Not Age je vyživující krém, který obnoví a zpevní pleť díky směsi energizujících esenciálních olejů, které pomáhají zachovávat mladistvost. Složení je založeno na Dr.Brandt Juvenessence + komplexu, krém bojuje proti povislé pleti, ztrátě objemu a elasticity a proti vráskám. Olej z palem babassu vyživuje pleť tím, že jí dodává účinný komplex Juvenessence +. To je péče o pleť v celé své kráse.
  
Cena: 1.490 Kč/30 ml

StriVectin LABS – Extreme Cream – Hydratační krém proti stárnutí pleti
Extreme Cream značky StriVectin vylepšuje a hydratuje vaši pleť. Lahodně bohatá, ale přesto lehká textura spojuje účinné složky proti stárnutí pleti se složkami hluboce hydratačními a redukuje tak výskyt jemných a hlubších vrásek. StriVectin LABS Extreme Cream obsahuje patentovanou molekulu NIA-114™ a další hydratační molekuly. Je určený pro každého, kdo chce vyživenou, plně vypadající pleť po celý den.
Proč se nám líbí? Hydratační molekuly poskytují neustálou hydrataci a pomáhají tak předcházet výskytu jemných a hlubších vrásek. Patentovaná molekula NIA-114™ pomáhá bojovat proti stárnutí pleti. Energizující směs kyslíku obsažena v krému pleť oživuje, takže pak září.
Návod: Naneste buď po aplikaci séra nebo po ranním a večerním čištění obličeje. Také můžete krém použít přes den pro povzbuzení hydratace. Vyhněte se okolí očí.

Cena: 2.490 Kč/30 ml

Značky Dr. Brandt a StriVectin jsou dostupné exkluzivně v síti parfumerií Sephora.