1. února 2015
Praha nedávno zažila úžasnou taneční párty v pražském klubu Retro Music Hall, který ten večer exkluzivně představoval novou příchuť Frisco Night!

Neuvěřitelná jízda to zajisté byla i pro blogerky Lucii, Johanku a Martinu, které si tuto party samozřejmě nemohly nechat ujít. Dívky využily pohodlného VIP prostoru, kde si užívaly výborného občerstvení, hudby a především novinky Frisco Night, která byla hvězdou večera. Příjemnou atmosféru vytvářela také cool vizuální produkce, stagemapping a skvělá hudba, o kterou se postaral beatboxer Dub FX a další výborní Djs pražské scény.

I vy máte jedinečnou možnost zažít zábavu s novým nápojem Frisco Night a nejen to! Zapojte se do soutěže Frisco party na webových stránkách frisco.jenprozeny.cz a hrajte o módní nákupy v hodnotě 9.900 Kč a zásoby Frisco na půl roku!

Stačí zaslat vaší fotografii v perfektním party outfitu. Každý outfit skládající se pouze z černé a zlaté barvy ihned vyhrává tři lahve novinky Frisco Night. Odborná porota také každý měsíc vybere tři outfity, které budou odměněny kartonem novinky Frisco Night a zařazeny do finále o hlavní výhru. Odborná porota se skládá z ambasadorky projektu Kateřiny Sokolové, stylisty Filipa Vaňka a Lucie Janotové, módní ředitelky časopisu Harper’s Bazaar. V únoru budou porotou i veřejností vybrány dvě absolutní vítězky, které si odnesou ceny v podobě voucheru na nákupy v hodnotě 9.900 Kč a zásoby Frisco na půl roku.

Více informací na frisco.jenprozeny.cz