25. listopadu 2014
Změnit image, plout na vlně módních trendů nebo rafinovaně schovat první šediny. To všechno dokáže zařídit pouhá změna odstínu vlasů.

Jenže i když jsou nejnovější barvy maximálně šetrné, vlas přesto naruší a zhorší jeho kvalitu. A to je taky důvod, proč vám tak brzy kadeře blednou, ztratí lesk a třepí se. Řešením je ochranná péče! Pokud se tedy pravidelně barvíte, vsaďte na speciální šampony a kondicionéry, které hřívu ochrání. Váháte, jestli fakt fungují? Vybraných třicet z vás, které si o tyhle pomocníky Cosmu napsaly, mohly Nivea Color Care & Protect, vyzkoušet na vlastní kůži a…?

Čtenářky testovaly Nivea Color Care & Protect několik týdnů s následujícím výsledkem: Jejich barvené vlasy si díky téhle řadě udržely sytost a lesk mnohem delší dobu než předtím. Navíc podle zkušeností testujících žen vypadaly vlasy mnohem líp a zdravěji po každém umytí. A celých 90 % by výrobky z řady Nivea Color Care & Protect doporučilo svým známým

Zkušenosti testujících
90 % se přiklání k názoru, že díky šamponu a kondicionéru Nivea se jejich barva vymývá pomaleji
93 % shledává, že barva jejich vlasů je nyní zářivější
80 % hodnotí své vlasy díky Nivea jako krásnější
87 % souhlasí s tím, že jejich vlasy jsou zdravější s každým umytím
93 % považuje své vlasy po použití šamponu a kondicionéru Nivea za vyživené

Čím je řada NIVEA Color Care & Protect výjimečná?
– Pečující řada výrobků Nivea Color Care & Protect obsahuje nový Color Oil Complex s makadamiovým olejem, který funguje dvojím způsobem:
– Proniká do vlasů, pečuje o ně a vyživuje je zevnitř.
– Uzavírá vlasové vlákno a vytváří na něm vodoodpudivou vrstvu, která vlas chrání a eliminuje vymývání barevných pigmentů.

Klára, 18 let
„Barva mi drží opravdu mnohem déle. Mohu ji jen doporučit.“

Tereza, 21 let
„Vlasy jsou vyživené, přijdou mi pevnější, barva skutečně drží déle.”

Inspirujte se POSLEDNÍMI TRENDY ÚČESY na www.NIVEA.cz a budete zářit při každé příležitosti.