24. listopadu 2014
Možná taky se zatajeným dechem sledujete úspěchy těchto dvou beachvolejbalistek a hlavou vám běží otázka: Jak to dělají, že i během náročných turnajů vypadají pořád božsky?

„Jedeme v rychlém životním tempu, a tak jsme náročné nejen na sebe, ale i na produkty, které používáme. Baví nás, že se na adidas můžeme spolehnout. Je naším dlouholetým partnerem jak v oblasti kosmetiky, tak i oblečení a brýlí,“ prozrazují.

Sexy sportovkyně momentálně září nejen na hřišti, ale staly se i tvářemi nové řady antiperspirantů adidas Cool & Care. Z celé kampaně dýchá smysl pro přátelství, podpora, vzájemná motivace a hlavně pohoda.

Zajímá vás, jak obě tráví dny?
MRKNĚTE NA YOUTUBE, KDE SPUSTILY SPECIÁLNÍ KANÁL SE SVÝMI VIDEI S NÁZVEM ŽIVOT NAD SÍTÍ. Mrkněte zde

„Úžasná věc. Krásný projekt. Jsou to takové kraťoučké dokumenty o nás dvou. Jak žijeme, co máme rády, co nás baví, jak pracujeme,“ vysvětlují sehrané spoluhráčky.

Chcete vyhrát kosmetické produkty adidas?
Přidejte se na Facebook časopisu Cosmopolitan a nenechte si ujít posty, které se týkají Kiki a Maki. Najdete u nich úkoly, za které vás odměníme! 
Více na: www.facebook.com/cosmopolitanCZ

Antiperspirant adidas Cool & Care 6 in 1 sprej a roll on.
Nabízejí kromě perfektní svěžesti ochranu proti zápachu, pocení, bílým i žlutým skvrnám a zajišťují antibakteriální péči.

Sprchový gel adidas soft honey
Díky obsahu medu a mléka luxusně vyživí a zhydratuje pokožku.