27. listopadu 2014
Říká se, že šaty dělají člověka, ale je to až správně zvolený doplněk či šperk, který skutečně dokáže zvýraznit ženskou krásu. Výrazné náušnice, jemný prsten nebo nápadité náramky oživí každý outfit.

Každá z nás je jiná, a proto neexistuje jednoznačný návod na to, jaké šperky si vybírat a s čím je nosit. Buďte proto jedinečná a nebojte se řídit vlastním vkusem! Nezapomínejte však na zlaté pravidlo – i méně je někdy více. Helena Veis, produktová ředitelka značky Lyra, vám dá několik tipů, jak najít ten pravý šperk.

Barvy
S typicky podzimními tmavšími barvami jako je šedá, smaragdově zelená, bordová nebo klasická černá se krásně doplňují svěžejší a výraznější barvy, díky kterým nejenom rozjasníte svůj outfit, ale možná si vykouzlíte také dobrou náladu. „K šedé a černé se hodí téměř cokoliv, při jiných barvách zkuste vsadit na kontrasty. Třeba u tmavě zelené halenky se bude perfektně vyjímat výrazný zlatý šperk na krku.“

Styl
Nebojte se kombinovat. Už dávno neplatí, že zlato se stříbrem se nemusí. Důležité je, aby šperky byly zvoleny ve stejném stylu. „Mezi šperky Lyra si najde ten svůj každá žena – elegantní náramek na pracovní večeři i romantické náušnice na schůzku.“

Náušnice nebo prsten?
Klidně oboje! Zvažte ale množství šperků i v závislosti na oblečení. Výraznějším kouskům sluší jednoduchá ozdoba a naopak, jednobarevný dlouhý svetr klidně doplňte náhrdelníkem i výraznými náramky.

Nová značka na trhu se šperky dováží pečlivě vybrané kousky až ze Spojených států. Každý kousek je jedinečný a zvýrazňuje osobnost ženy, která jej nosí. Mezi nabízenými doplňky na stránkách www.lyra-sperky.cz nechybí originální kousky pro ty, které chtějí vykročit z šedého davu, ale ani elegantnější kousky jemně podtrhující ženskost své nositelky. Protože Lyra ví, že každá žena si zaslouží být obdivovaná.