18. listopadu 2014
Žena Si je elegantní, je tajemná a přitažlivá. Nenajdete na ní nic tuctového… Příslib, náklonnost k bezstarostnosti, síla i něha, smyslnost v eleganci, její touha po životě v naprosté svobodě.

To, čím je, potvrzuje prostřednictvím detailů. Připomíná dualitu černi a tělové barvy, zůstala na půli cesty mezi tím, co je, a tím, co se jen zdá být. Zahrnuje hlubokost i lehkomyslnost. Žena Si je svobodná a dokáže dát najevo svou vizi světa. Představuje poklidnou sílu ženskosti i odvahy, odvahy říct Si! a s nadšením se k tomu přihlásit.

Šik, smyslná, intenzivní a občas jemná. Si je novodobá chyprová vůně, která dlouho vydrží na pleti a která okouzlí smysly. Čichový rukopis je rytmický, ušlechtilý a jedinečný. Skloňuje se v kombinaci tří akordů: Nektaru z černého rybízu, moderního novodobého chyprového akordu a pižmového akordu přírodního dřeva. Černý rybíz, který prochází specifickou extrakcí, si coby zakázané ovoce ponechává svůj šťavnatý charakter černého plodu. Tato nápaditá směs v podobě omamného nektaru, odhaluje veškerou svou ženskost a vášeň…

Sílu černi. Nový rybízový nektar je obohacen o dva druhy opojné a smyslné vanilky. Jednou je absolue s přirozenými animálními aspekty, tou druhou je pak esence Vanilková džungle™*, která je návykově omamná. Májová růže, povzbuzená fréziovými tóny, se mísí s maximální elegancí, aby nechala rozvonět slabý dotyk pačuli. Pižmový akord přírodního dřeva, intenzivní orcanox™*, odhaluje smyslnou hřejivou vůni a podtrhuje parfém výjimečnou jemností.

* Patentované přísady perfumérského domu

Samotná vůně se skrývá v nadčasové a rafinované lahvičce Si, která reprezentuje styl Armani. Základna je kombinovaná a jednoduchá zároveň, není ani zaoblená ani vysloveně hranatá. Přitahuje pozornost ke svým vytříbeným tvarům a uzávěru, který hovoří mnohačetnou inspirací. Zprvu hlubokou černou barvou víčka, vzápětí jedinečným povrchem, připomínajícím bakelit. Jeho nekonvenční a čistý tvar se podobá výtvoru ze světa haute couture. Lahvička Si si pohrává s mužským i ženským odrazem a znázorňuje dualitu mezi silou a lehkostí. Průsvitnost, hustá čerň i růžová tělová, se tu pojí v dokonalé harmonii. Dva zlaté kroužky ve spodní části uzávěru i lahvičky pečetí moc kontrolované ženskosti. Právě tam dlí duše návrháře.