14. listopadu 2014
Zářivá a sytá barva vlasů po dlouhou dobu není mýtus. Teď si to můžete sama vyzkoušet a ani kvůli tomu nemusíte jít za svým kadeřníkem.

Každá žena miluje zářivé, čerstvě obarvené vlasy, jenže ty mohou velmi rychle vyblednout. Možná už jste vyzkoušela zaručené babské rady, jak barvu uchovat, ale všechny dobře víme, že nakonec jediným řešením je obarvit vlasy znovu. Tak tomu alespoň dosud bylo.

Odborníci značky Wella představují novinku, barvu na vlasy Wellaton 2v1, která si s rychle blednoucí barvou spolehlivě poradí. První krok je stejný, jako u barev, na které jste dosud zvyklá, jen na závěr barvení použijete vyživující kúru pro lesk. Ta ochrání povrch vlasů, takže se barevné pigmenty budou vymývat pomaleji.

Blednutí barvy přesto nejde úplně zastavit. Na pigmenty negativně působí nejen mytí vlasů, ale také jiné vnější vlivy, jako například ultrafialové záření. Wellaton proto přináší jednoduchý druhý krok – sérum na osvěžení barvy, které doplní barevné pigmenty ve vlasech dva týdny po barvení, kdy barva začíná nejčastěji blednout.

Navíc stejně jako barvení i aplikaci séra zvládnete bez potíží sama doma. Sérum stačí nanést do vlhkých vlasů a nechat 10 minut působit. Nepotřebujete peroxid, ani žádné vývojové emulze a výsledek je znát ihned po opláchnutí. Pouze si dejte pozor, abyste sérum neaplikovala do příliš mokrých vlasů, po kterých by pouze steklo.

Kromě oživení barvy má sérum podobné pečující účinky jako maska nebo balzám. Vaše vlasy si jej zkrátka zamilují a vy také. Barva vám totiž vydrží jako nová až po dalších 6 mytí. Účinky Wellatonu 2v1 ohromují i ostřílené profesionály. Až se vás budou kamarádky ptát, kam chodíte na barvení, budete za hvězdu!

Barva na vlasy Wellaton 2v1 nabízí intenzivní a dlouhotrvající barvy ve 20 odstínech, ze kterých si vybere každá z nás.

Barvu na vlasy Wellaton můžete koupit ZDE.