3. listopadu 2014
Zelené potraviny Mladý ječmen a Chlorella pyrenaidosa jsou přírodní doplňky stravy a jsou vhodné pro všechny, komu záleží na tom, aby jejich tělo zůstávalo v dobré kondici, hledají způsob, jak svému tělu pomoci udržet vlastní obranyschopnost!

Obsahují velké množství antioxidantů, vitamínů, minerálů a enzymů, které jsou potřebné pro správnou funkci našeho těla.

Zelené potraviny mají komplexní účinek na organismus:
→ čistí jej
→ posilují imunitu a obranyschopnost organismu
→ pomáhají při zácpě a upravují trávení
→ doplňují tělu minerály, vitaminy, stopové prvky a antioxidanty
→ snižují riziko infarktu a rakoviny
→ podporují tvorbu červených krvinek

Chlorella má navíc silné detoxikační účinky – váže toxický odpad ze stravy, který se ukládá v těle, a odvádí ho z těla ven.

Mladý ječmen má schoponost vyrovnávat pH organismu. 

Dnešní chemicky upravovaná strava, náhražky, éčka a další způsobují, že je naše tělo v překyseleném stavu. Překyselení organismu je dnes jednou z nejnebezpečnějších civilizačních chorob.

Zelené potraviny jsou vhodné nejen pro všechny bez ohledu na pohlaví a věk, ale i jsou i důležitou součástí jídelníčku sportovců, těhotných a kojících maminek. Jsou také vhodné pro ty, kdo mají oslabenou imunitu a často se potýkají s virovým onemocněním.

Neobsahují lepek a jsou vhodné i pro diabetiky. Zelené potraviny, jsou výbornou volbou pro všechny, kdo neholdují zelenině. Při užívání se doporučuje kombinace jak Mladého ječmene, tak i Chlorelly pyrenoidosy.

Opravdu kvalitní zelené potraviny pocházení z organické zemědělské produkce, kde se k pěstování používají pouze přírodní postupy a principy bez použití chemie a hnojiv. 

U zeleých potraviny hraje významnou roli jejich zpracování. U Chlorelly pyrenoidosy je důležité, aby její buněčná stěna byla narušená procesem dezintegrace, který zaručí její až 80% vstřebatelnost. U ječmene je nejkvalitnější sušená šťáva z ječmene oproti usušeným a rozemletým listům.

Kvalitní zelené potraviny nabízí na českém trhu společnost Royal Pharma s.r.o.

Produkty Ječmen Royal Pharma a Chlorellu Royal Pharma můžete zakoupit v e-shopu: www.zelenapotravina.cz