26. srpna 2014
Milujete je! Nedáte bez nich ani ránu! Ale u vám dochází nápady, jak své oblíbené oční linky obměňovat? Tak mrkejte!

Tužka nebo tekuté oční linky jsou dokonalým nástrojem, jak podpořit a zviditelnit krásu vašich očí. Stačí se naučit základní grif a práce s těmito udělátky se stane vaší radostí. My milujeme gelové linky v kalíšku. Nemusíte se s nimi bát, že své zraky orámujete kostrbatě a přitom se jen tak nerozmažou. Teď v létě si můžete dovolit vyměnit černou klasiku za mnohem zářivější odstíny, jako jsou třeba fialová, modrá nebo zářivě žlutá.

Pokud jste nováčkem v práci s tímto nástrojem, nemusíte se ho hned bát. Stačí vám tři základní linie. První obtáhnout oko těsně u řas. Druhou namířit ke konci obočí a pomocí třetí vytvořit horní linii pověstné špičky vaší rukou vytvořené linky.

Pokud se vám klepou ruce jako stařeně, není nic jednoduššího, než si prostě opřít loket o pevnou podložku a ruku uvolnit. Na vyzmizíkování chyb je dokonalým pomocníkem tyčinka s vatovým koncem, kterou lehce smočíte do odličovače.

BASIC STYL
Tyto styly se hodí třeba do práce, na schůzku a nebo prostě pro ženy, které chtějí zvýraznit svá očka jen tak lehce.
Dokonalý trik! Jestli se teprve zaučujete, vyberte si z této šestice a nezoufejte, pokud se vám napoprvé nepovede narýsovat linku dokonale. Vezměte štěteček a lehoulince ji rozmázněte.