19. srpna 2014
Láska možná hory přenáší, ale moře tuku odradí dřív nebo později každého. A zázračná dieta slibující během týdne pětikilový úbytek, který nebude vykoupen dvojnásobně, neexistuje.

Profesionální trenér, pod jehož vedením zmizí nevzhledné faldy jednou pro vždy, ano. Jmenuje se Jakub Bína a právě teď hledá dva páry do třetí série úspěšné reality show internetové televize Zpátky na vrchol.

Změňte svůj život od základu a přihlaste se do nové řady pořadu, která se bude vysílat od letošního října. Přihlásit se mohou partneři, dvojice kamarádů, spolužáků nebo kolegů. „Zpátky na vrchol 3 nebude jen o hubnutí. Nespokojenost s vlastním tělem s sebou často přináší i duševní nepohodu. Budu se proto snažit vrátit páry nejen na vrchol jejich fyzických, ale i psychických sil,“ říká Bína, který je doma nejen v posilovně, ale i na koncertních pódiích. S kapelou Skyline jako MC Jacob už několik let roztancovává davy fanoušků a tak o tom, jak čelit nástrahám nezdravého životního stylu, mnohé ví.

„Nejde o to se urputně hlídat a bát se na čokoládu nebo půl litr piva jen pomyslet. Důležité je vytvořit si zdravý vztah ke sportu a najít rovnováhu mezi energií, kterou člověk přijímá a vydává,“ dodává Jakub, podle kterého bude soutěžícím odměnou nejen úbytek kilogramů, ale také únavy, špatné nálady a nedostatečného sebevědomí.

Vítězný pár bude za své tří měsíční snažení po zásluze odměněn. Za námahu vynaloženou třikrát týdně během tříhodinových tréninků čeká pohádková výhra.

Společnou fotku v plavkách a motivační dopis mohou zájemci posílat do soboty 30. srpna na e-mail znv3casting@seznam.cz.

Účinné cviky a rady týkající se správné výživy sledujte už nyní na FB pořadu, cestu dvou párů zpátky na vrchol pak od října na Stream.cz