2. září 2014
Mnoho žen proměnilo své sny ve skutečnost. Dosáhněte i vy úspěchu s Mary Kay.

Kosmetika vám může změnit život k lepšímu

Lucie Tomšová
Nez. Executive Senior Sales Director

S kosmetickou společností Mary Kay jsem se setkala v prvním ročníku studia na vysoké škole. Spolužačka mi věnovala poukaz na poradenství s touto kosmetickou značkou. Vůbec tehdy nemohla tušit, jak moc mi tím změní život.

Upřímně řečeno se mi tam tenkrát moc nechtělo, používala jsem jinou značku kosmetiky, neměla moc peněz a z přímého prodeje měla trošku strach. Vše ale změnila nezávislá kosmetická poradkyně, se kterou jsem se setkala. Prvotně mě zaujala svojí krásou – naprosto dokonalá pleť s perfektním líčením, milým přístupem a znalostmi v tomto oboru. Obdivovala jsem její nadšení a obrovské odhodlání být úspěšná. Zaujalo mě to natolik, že jsem začala přemýšlet, že bych i já mohla blíže „nakouknout“ do této společnosti. Lákalo mě především mít ty skvělé přípravky za lepší ceny, naučit se lépe o sebe pečovat, líčit a možná si při vysoké škole trochu přivydělat. Během prvních měsíců jsem se stala nadšenou uživatelkou téměř všech našich přípravků. Zajímala jsem se o firmu a o to, jak tohle podnikání vlastně funguje. Navštěvovala jsem školení, seznámila se s řadou kolegyň a uvědomila si, že se mi to všechno natolik líbí, že mi stojí za to se něco nového naučit a překonat svůj ostych, strach či občasnou lenost. Práce nezávislé kosmetické poradkyně se pro mě rychle stala skvělým koníčkem, luxusním přivýdělkem a začala měnit mou osobu v krásnější nejen zvenku, ale i zevnitř.

Od té doby už uplynuly téměř 4 roky a já si za tu dobu zařídila naprosto skvělý život a jsem za to moc vděčná! Tato práce nabízí ženám tolik dalších možností, ocenění a uznání, že si neumím představit pro inteligentní a pracovité ženy nic lepšího! Jsem také nesmírně vděčná a pyšná na to, kým jsem se díky Mary Kay stala – ten neustálý osobní růst a přístup k životu je absolutně k nezaplacení. Také jsem objevila, jak je skvělé být vlastním šéfem a vše si organizovat a plánovat podle sebe.

Mám spoustu snů a cílů a vím, že to, zda se uskuteční, záleží pouze na mně – v tom cítím obrovskou svobodu a také štěstí. Nedávno jsem totiž četla jeden citát, který říkal, že „štěstí je mít se neustále na co těšit“. Navíc v tom nejsem sama, mám skvělý tým žen a spoustu kamarádek, které jsou zárukou toho, že se nikdy nenudím, a užijeme si spoustu legrace. Jednou z vizí naší společnosti je: „Obohacujeme životy žen.“ A já moc přeju tisícům dalších žen u nás v České a Slovenské republice, aby se to týkalo i jich.

PŘIDEJTE SE K MARY KAY, více informací na www.marykay.cz

MARY KAY
Společnost Mary Kay® je jednou z největších kosmetických společností zabývajících se přímým prodejem pleťové a dekorativní kosmetiky. Dnes je zastoupena ve více než 35 zemích světa.