19. srpna 2014
I když máte koupelnu plnou flakonů té nejúčinnější kosmetiky, vyhráno nemáte. Pokud chcete vypadat dobře a cítit se skvěle, měli byste vědět, co, jak a kdy používat. Péči o pleť a pokožku těla si zkrátka předem naplánujte!

DENNODENNĚ
Zcela jistě máte ve svém každodenním programu své osvědčené rituály – čištění zubů, sprchování a používání deodorantu… Ale zkuste ještě něco přidat.
• Každé ráno

1 PLEŤOVÁ VODA Z pohledu některých žen je ranní čištění pleti zbytečné, ale opak je pravdou. Jen tak z pokožky odstraníte pot a maz, který během noci vyloučila, a tak jí umožníte dokonale využít pečující složky krémů a sér. Ráno proto vždy pleť osvěžte a vyčistěte pleťovou vodou.
Čisticí pleťová voda Pure & Natural, 200 ml, NIVEA, 130 Kč
2 HYDRATAČNÍ KRÉM První vrásečky často nebývají důsledkem stárnutí jako spíše špatné hydratace pokožky. Pokud tedy chcete mít pleť zářivou, pružnou a pevnou, musíte ji dostatečně hydratovat. Hydratační krém používejte, zejména po létě, jako základ každodenní péče.
Oživující hydratační denní krém Aqua Sensation, 50 ml, NIVEA, 200 Kč
3 VLASOVÝ STYLING Objem dělá dojem a bude vždy in. Ideálním prostředkem k dosažení velkých výsledků s malým úsilím je pěnové tužidlo. Naneste ho po celé délce vlasů, a pak vlasy přes kartáč vysušte. Tužidlo navíc vlasy chrání před poškozením teplem, dodá jim zářivý lesk a zaručí dlouhodobou fixaci účesu.
Pěnové tužidlo Diamond Volume, 150 ml, NIVEA, 95 Kč

• Každý večer

1 ČISTICÍ PLEŤOVÉ MLÉKO Tento krok péče je pro krásu a zdraví pleti nezbytný. Povrch pleti pokrývají nejen různá líčidla, která používáte, ale také prach a nečistoty z vnějšího prostředí. Když je neodstraníte, kůže nemůže v noci dostatečně „dýchat“ a regenerovat. K odlíčení používejte pleťové mléko a pleťovou vodu, čisticí pěnu nebo micelární vodu.
Jemné čisticí pleťové mléko, 200 ml, NIVEA, 130 Kč
2 SÉRUM NA PLEŤ Během noci kůže přirozeně regeneruje, doplňuje energii a intenzivněji vstřebává aktivní látky dodané do pokožky pomocí kosmetiky. Večer proto kromě nočního krému používejte také pleťové sérum – vysoká koncentrace pečujících látek dělá s pletí divy. A pozor – aplikujte pod krém.
Vyhlazující sérum pro omlazení pleti Cellular Anti-Age, 40 ml, NIVEA, 350 Kč
3 TĚLOVÉ MLÉKO Pokud chcete mít kůži těla hladkou a pružnou, stačí ji po večerním sprchování ošetřit tělovým mlékem. Dodá kůži hydrataci, výživu, chrání ji před vysušováním a zanechá ji sametově hebkou.
Krémové tělové mléko Smooth Sensation, 250 ml, NIVEA, 115 Kč