20. června 2018
Horké dny jsou skvělou příležitostí k vyzkoušení nových účesů. Inspirujte se čtyřmi jednoduchými nápady a buďte každý den jiná!

#BRAIDS

Spletené copánky jsou skvělou variantou pro letní dny. Kratší vlasy kolem obličeje můžete splést do copu ve tvaru čelenky a zbytek nechat rozpuštěný. Skvěle vypadá také francouzský cop na stranu, který můžete doplnit o vlasové ozdoby nebo dokonce živé květy. Budete vypadat jako pohádková víla.

#BUN

Vysoko posazený drdol se hodí na každodenní nošení, ať už zvolíte jeho uhlazenou nebo „messy“ podobu. Na večerní letní party zvolte elegantní upravený drdol, umístěný přímo nad krkem a doplňte ho výraznějšími náušnicemi. U drdolů je důležité dodat vlasům texturu, aby nepůsobily příliš splihle, ale byly plné objemu.

#BIGHAIR

Pokud nosíte nejraději rozpuštěné vlasy, nejspíše jste se setkala se situací (obzvláště v horkých letních dnech), kdy jsou vlasy po několika hodinách bez jakéhokoliv objemu. I v tomto případě vám nejlépe poslouží sprej, který nastříkáte ke kořínkům vlasů. Díky speciálnímu složení budou vlasy pevnější a nadzvednuté po celý den.

#SHORTHAIR

Majitelky krátkých vlasů mají v létě vyhráno! Ráno stačí mezi prsty rozetřít trochu vosku nebo želé a vlasy zkrotit a vytvarovat. Chcete-li účes trochu ozvláštnit, připněte do vlasů ozdobnou sponku nebo je stáhněte dozadu čelenkou.

 

Značka L’Oréal Paris vyvinula nové portfolio stylingových přípravků, obohacených o přírodní výtažky, pro originální účesy bez námahy. Řada Stylista byla vytvořena ve spolupráci se známými světovými influencery podle nejžhavějších vlasových trendů. Vyzkoušejte ji i vy!