3. ledna 2019
Proč nebýt ještě krásnější? Pokud tyto body dodržíte, tak to půjde snadno!

Více hydratovat

Zdravá, zářivá  a mladistvě vypadající pleť – tak to  je hydratovaná pleť. Zevnitř i zvenku. Dopřávejte proto svoji pleti vodu v maximální míře. Ideální jsou hydratační séra s obsahem kyseliny hyaluronové a vitamínů, které zajistí, že bude hladká a bez vrásek. Navíc toto sérum snadno zkombinujete s jakýmkoliv denním i nočním krémem. Jednou týdně sáhněte po hydratační masce a také dostatečně pijte. I v zimě.

Dbát na opravdu čistou pleť

Chodíte občas spát neodlíčená a jste ráda, když si vůbec make-up odstraníte vlhčeným kapesníčkem? Děláte chybu. Aby následná péče mohla dobře působit, musí být pleť vyčištěná opravdu řádně a do hloubky. Mělo by se jednat o aspoň o třífázové čištění – nejprve odstraňte make-up micelární vodou, pak použijte odličovací mléko nebo čistící gel a nakonec dočistěte pleťovou vodou.

Nechat na pokoji svoje ruce

Máte v koupelně zvětšovací zrcadlo a světlo, kde pak vidíte na svém obličeji každý pór a pupínek? Nedá vám to a stále si musíte na to sahat? Je to jedna z největších beauty chyb – protože takto si snadno roznesete infekci a pupínek bude viditelnější a bude se hůře hojit. Takže – osvětlení zeslabit a nechat svoje ruce na pokoji.

Mohlo by vás zajímat: Masky na obličej, ze kterých budete paf!

Vybírat si jen kvalitu

Není důležitá kvantita, ale kvalita. Nemusíte přece mít plnou koupelnu věcí, které stejně ani nepoužijete. Udělejte si pořádek. Staré věci vyhoďte, co se vám nehodí rozdejte a kupujte nové přípravky s rozmyslem. Nikdy byste neměla šetřit na kvalitních krémech, oční péči a make-upu. Investovat se vyplatí i do očních stínů. Ty vám vydrží dlouho a nezkazí se.