1. července 2014
Když se mladá hvězda Celeste Buckingham rozhodla pro změnu image, měla ve věci svých vlasů jasno. Rozhodla se pro barvu Casting Crème Gloss od L´Oréal Paris, značky, které je ambasadorkou.

S volbou odstínu se obrátila na své fanoušky, kteří pro ni v hlasování zvolili odstín tmavý karamel. Na svou novou barvu Celeste říká: „Barvení bylo příjemné a jednoduché a nyní vypadají moje vlasy opravdu luxusně. Navíc s Casting Crème Gloss můžu za pár týdnů odstín opět změnit, takže to bude velká zábava!“

Okouzlete okolí svojí novou barvou stejně jako Celeste Buckingham! Díky Casting Crème Gloss od L`Oréal Paris může být vaše barva každý měsíc úplně jiná. Rozehrajte hru s odstíny, podle své nálady a chuti. Casting Crème Gloss od L`Oréal Paris je číslem jedna na trhu mezi barvami bez amoniaku. Spojuje v sobě přednosti tónovacího šamponu a permanentní barvy. Díky svému složeni s včelí mateří kašičkou vlasy důkladně vyživuje, dodává hebkost a lesk.

Barvu aplikujete velmi jednoduše sama doma a výsledek bude kvalitní a profesionální. Casting Crème Gloss od L‘Oréal Paris dodá vlasům zářivě lesklé odstíny, které můžete každých pár týdnů změnit podle chuti.

Casting Créme Gloss
Nejlepší cestu k vašemu novému vzhledu přináší semi-permanentní barva Casting Crème Gloss. Vlasům dodá zářivý lesk a úžasnou hebkost. Syté odstíny vydrží až 28 umytí, a tak můžete s Castingem měnit odstín každých pár týdnů. Vytváří ve vašich vlasech třpytivou barvu, se zářivými odlesky pro velmi přirozený výsledek. A neobsahuje amoniak!

Domácí barvení krok za krokem!
1. Přečtěte si instrukce přiložené ke každému balení Casting Crème Gloss.

2. Na vlhké vlasy nanášejte barvu nejprve ke kořínkům a potom po celé délce vlasů. Nechte působit 20 minut. S trochou vody napěňte barvu ve vlasech pro ještě vyšší lesk a teprve poté ji smyjte.

3. Aplikujte závěrečnou ochrannou péči a vlasy ještě jednou umyjte.