22. dubna 2014
Jak si představujete pokračování Améliina příběhu vy?

První výherkyní za pokračování Améliina příběhu v soutěži s Génifique se stává Michaela Habrovanská. Vítězka získává Aktivátor mládí Advanced Génifique (30 ml) a dva produkty dekorativní kosmetiky Lancôme dle vlastního výběru. Gratulujeme!

Jak si představujete pokračování Améliina příběhu vy? Napište děj kapitoly s tématem Den matek na genifique.jenprozeny.cz a získejte šanci na výhru. Navíc pro každou autorku příběhu máme malý dárek, cestovní balení Aktivátoru mládí (7 ml) a poukázku na konzultaci péče o pleť!

Chcete-li Advanced Génifique vyzkoušet co nejdříve, zajděte si pro vzorečky do Lancôme Beauty Institute, kde se můžete objednat na diagnózu pleti či na ošetření Génifique sondami zdarma (rezervace termínu na tel.: 296 333 770). Podobné služby nabízí i parfumerie Sephora v pražském Centru Chodov (rezervace termínu na tel.: 272 075 214).

Amélie, kapitola II, námět: Michaela Habrovanská

KDYŽ SE TOHO DNE RÁNO PROBUDILA, vzpomněla si na valentýnské rande s překvapením. Ten muž měl celkem vkus… 8. březen si hodlala užít. Rozhodla se dát si příjemnou ranní sprchu, použila svůj oblíbený Génifique a připravila se k odchodu. Brzká jarní procházka po parku, oběd v podobě lahodného steaku s červeným vínem, krátká zastávka v Lancôme butiku… A protože milovala kino, rozhodla se zajít na Špinavý trik. Měla slabost pro Christiana Balea a Bradlyeho Coopera, kdo by jim odolal? Amélie milovala dny, kdy mohla být jen sama se sebou a udělat si radost. Když dorazila domů, cítila se příjemně unavená. A smutná, že nenapsal. Vyvrcholením dne žen tedy bude sklenka francouzského červeného vína Gamay de L’ardeche modestine. Když si vychutnávala tu ovocnou a jiskřivou chuť, z rozjímání ji vytrhlo zvonění domovního zvonku. Kdo to může být? Byla to dodávka rudých růží s pozvánkou na další schůzku…

Více na genifique.jenprozeny.cz