26. března 2014
Strávily jsme den s jednou z nejznámějších českých módních bloggerek Nicole z acupofstyle.com.

Zaujalo nás, že Nicole vystřídala během jednoho dne různé outfi ty, ale pokaždé k nim zvolila svoji oblíbenou značku obuvi Nike. Díky tomu jsme pochopili, že tuto úžasnou a nesmírně pohodlnou novinku od Nike můžeme nosit jak v kombinaci se sportovním oblečením, tak i k šatům a pořád budeme IN.

Nicole
Dny v diáři se mi poslední dobou plní až do posledního políčka, určitě to znáte! Hodí se mi proto boty, které se dají nakombinovat na mnoho příležitostí a mohu v nich pohodlně běhat po městě

VYUŽILA JSEM NIKE AIR MAX Lunar90 JAKO HLAVNÍ KOUSEK MÝCH TŘÍ OUTFITŮ
Na večer není nic lepšího, než pár úpravami změnit svůj look na společenštější a přitom si zachovat svůj styl! Nebojte se kombinace tenisek a šatů, na sraz s přáteli nebo rande je to ideální volba! 

Spousta lidí je považuje za sportovní boty. Já s tím tak úplně nesouhlasím, ale musím uznat, že vzorované legíny a jednoduchou mikinu doplňují perfektně! 

Po zábavě přichází povinnosti! Schůzky ráda absolvuji v pohodlném outfi tu, do kterého se výrazné boty hodí jako „statement piece“.

NIKE AIR MAX Lunar90
Klasický model Nike Air Max Lunar90 v sobě spojuje nadčasový vzhled řady Nike Air s nejnovější technologií tlumení vibrací, kterou Nike může nabídnout. Inovativní obuv s materiálem Lunarlon
v mezipodešví má nízkou hmotnost přispívající k pohodlnému nošení a zajišťuje vyšší energetickou návratnost. Nike Air Max Lunar90 je nejen lehčí a komfortnější, ale umožňuje také lepší pohyb. Bezešvý svršek vypadá moderně a navíc zaručuje lepší prodyšnost.

Nové Air Max budou k dostání od 26. března v Air Max Studiu, Na Příkopě 14, Praha 1.