21. března 2014
Hudební skupina Bek Ofis a zpěvačka Bára Zemanová se svým bandem představují společnou skladbu Recept na buchtu. Následovat bude jarní turné s názvem Buchta tour 2014.

Kapela Bek Ofis se svými skladbami v posledních měsících zaznamenala úspěch v ČR i zahraničí, kdy písně Waterfall a Over My Shoulder nasadilo do svých playlistů více než 40 evropských rozhlasových stanic.

Prvním hudebním počinem roku 2014 se kapela vrací zpět ke svému rodnému jazyku s rockovou zpěvačkou Bárou Zemanovou, která má kromě dvou alb a několika ocenění na kontě i úspěšné spolupráce s dalšími českými kapelami.

Společně s Bek Ofis právě vydávají skladbu Recept na buchtu. Na spolupráci zdánlivě nespojitelných interpretů přišlo během jednoho z plzeňských koncertů, kde se Bek Ofis s Bárou a její kapelou setkali. „S kluky se známe z koncertů a akcí, takže nápad společného turné přišel tak nějak sám od sebe. S Honzou Nedvědem jsme pak přemýšleli, jak turné ještě vylepšit, a tak vznikl Recept na buchtu. Honza přinesl nápad, společně jsme pak napsali text a písničku zaranžovali." prozradila ke spolupráci s Bek Ofis Bára.

Skladba Recept na buchtu je nadsázkou a návodem na to, jak si upéct tu správnou  holku – buchtu . Ztvárnění videoklipu k této písni se ujal přední český fotograf Jan Svoboda. Ten dodal prostřednictvím retro stylu a nápaditého scénáře videoklipu nečekaný rozměr. Jak už u obou kapel bývá zvykem, ani zde nechybí originální bonus, zde v podobě slavného chlupatého herce Mopse B.

Výsledek spolupráce Bek Ofis a Báry Zemanové můžete posoudit sami. Podívejte se na videoklip nebo navštivte některý z koncertů v rámci Buchta tour, která startuje 4. 4. v Plzni.

Oficiální stránky kapel:

www.bekofis.com
www.barazemanova.cz

BUCHTA TOUR 2014
04. 04. Plzeň  – Buena Vista club
17. 04. Praha – Futurum
25. 04. Pardubice –  Žlutý Pes
26. 04. Hradec Králové – AC Klub
09. 05. České Budějovice – Café club Slavia
10. 05. Spálené Poříčí – Music club Sklep
15. 05. Liberec – Viadukt
16. 05. Mariánské Lázně – Na rampě
17. 05. Rakovník – Music club Pralinka