5. prosince 2013
Co kdyby se všichni rozplývali, jak máte ideální postavu, i když nemáte? Naučte se spolehlivě klamat tělem, aniž byste hladověla.

Když zavolá kamarádka, že příští sobotu pořádá večírek, co se vám mihne hlavou jako první? Většinou ve vás začne hlodat myšlenka, jak zařídit, abyste vypadala co nejlíp. Máte čas pár dní hladovět a setřást pět kilo. Můžete se také sedřít v posilovně nebo dělat každý večer dřepy do bezvědomí. Tím ale tělo jenom vytrestáte a příští týden vám tukové bochánky ještě nakynou. My vás naučíme, jak si zařídit zdání hubenosti kdykoliv!

1. Krmte se pořád, jenže zeleninou a ovocem. Jak? Nakupte si ráno čerstvé kousky. Zaženete puzení kdykoliv vyrabovat McDonald’s nebo automat na sušenky. Látky obsažené v ovoci navíc projasní pleť a rozjiskří vlasy, takže vám zároveň zdvihnou sebevědomí a budete ve společnosti jen zářit!

2. Ovládněte umění optického ztenčování. I když zimní trendy velí, že byste měla hýřit oranžovou nebo kalně žlutou, raději oblečte zužující černou. Nezklamete se, přísahá na svou hubenou čest Jennifer Aniston.

3. Když vám narostla prsa a boky velikosti XL, obalamuťte okolí, že nosíte M. Oblečte šaty s véčkovým výstřihem a páskem pod ním, obojí navodí iluzi
užšího pasu.

4. Podestelte hlavě. Jestliže spíte na příliš plochém polštáři nebo dokonce nepoužíváte žádný, kolem očí se vám během spánku nahromadí víc tekutin, než když si podestelete pod hlavu podušky dvě. Mračí se na vás ráno do zrcadla nateklé oči, ačkoliv jste spala déle než medvěd loni v zimě? Zkuste hlavu na noc uložit výš. Ranní stav očního okolí se zlepší jako po zásahu Davida Copperfielda.

5. Pořiďte si štíhlejší tvář – hned. Požádejte kadeřnici, aby vám sestříhala vlasy kolem obličeje. Zúží vás i sexy patka, která vám spadne do čela a zahalí část tváře nebo holý krk, či prameny spojující se těsně u klíční kosti.