11. ledna 2019
Noc je pro náš vzhled velmi důležitá. Víme, co dělat večer, abyste ráno vypadala co nejlépe.

Velmi dobře se odlíčit

Aby mohla pleť ve spánku regenerovat a využívat všechny benefity z péče – z nočních krémů a sér, je velmi důležité, aby byla opravdu čistá. Nesmí na ní zůstat žádné zbytky make-upu ani prach a další nečistoty. Stále více je in několikafázové čištění. Prvním krokem je odlíčit oční make-up, pak tampónkem s pomocí micelární vody nebo čistícího mléka či emulze odstranit zbytky make-upu. Pak pleť umyjte – můžete použít třeba čistící olej nebo svěží mycí gel. Nakonec následuje dočištění pleťovou vodou. Teprve pak používejte péči.

Používat noční krém

Některé ženy si myslí, že noční krém je zbytečnost. Není to však pravda. Denní krém má jinou funkci a jiné složení než běžné krémy. Má pleť hydratovat, rozjasňovat, ale také chránit. Velké množství denních krémů obsahuje také UV filtry, které jsou pro pleť v noci zbytečné a jen ji zatěžují. Naopak noční krémy mají ještě výživnější a více regenerační složení. Dodají pleti vše, co ve spánku potřebuje. Nebojte se je kombinovat s pleťovými séry. S anti-aging ani hydratačními nikdy nešlápnete vedle!

Vyživit rty

Pokud chcete mít stále hebké, vláčné rty, které se pak budou ráno snadno líčit, než ulehnete, namažte je silnější vrstvou balzámu na rty. Nebojte se ani čas od času si na rty dát speciální výživnou masku a pak je namazat. Účinek bude opravdu vidět i na omak cítit. Balzám na rty se skvěle vstřebá, když uděláte jeden starý osvědčený trik – při čištění zubů si pak nakonec rty mokrým kartáčkem promasírujte. Odstraníte tak suchou kůži a zjemníte je. Pak je ale ihned vyživte.