Nová kolekce návrhářky Heleny Mertlové

Přední česká módní návrhářka Helena Mertlová představuje novou limitovanou kolekci Ready to Wear podzim 2012/ zima 2013, která je plná luxusu a nadčasovosti.

Celá kolekce se nese v duchu jemnosti a romantické okázalosti. Z materiálů vévodí hedvábí, hedvábný taft, satén a šifon, co se týče barevnosti dominují pudrové tóny, navíc doplněné o černou a bílou. Novinkou této kolekce je barevná kombinace zlato-černé v Art Deco duchu. “V limitované kolekci naleznete ikonické stužkové šaty, které vždy dokouzlí vaši jedinečnost. Oblékněte se do hedvábných šatů, ve kterých budete mít pocit té nejjemnější bytosti. Vyberte si černou a zazáříte při velké události.” V kolekci nechybí ani luxusní kabátky šité z kvalitního hedvábí.

Tváří a ambasadorem módní značky Helena Mertlová se stala hollywoodská herečka československého původu Barbara Nedeljakova, hvězda filmů Hostel 1, 2, Children of The Corn, The HIKE - oceněná za vedlejší ženskou roli na filmovém festivalu British Horror Film Fest 2011 v Londýně. "Barbara je ztělesněním osobité ženské krásy, která maximálně odráží filozofii značky", dodává Yan Bulka, který pro Evropu a USA vede marketingovou komunikaci originální módní značky. Kampaň podzim 2012/ zima 2013 vznikla v jedinečných prostorech industriálního Paláce Edison, v Cloud 9 sky bar & lounge a designovém hotelu Fusion v Praze. Kampaň nafotil talentovaný slovenský fotograf Pavol Nedeljak. Jednotlivé modely limitované kolekce jsou k dostání v ateliéru Helena Mertlová.

 

 

 

DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Krása & Móda