Masážní studia Tawan a jejich nová kosmetika THANN

Špičková thajská masážní studia Tawan připravila pro své klienty novinku v podobě přírodní thajské kosmetiky THANN.

Nechte odplout starosti na vlně vanilky, magnólie či santalového dřeva. Jemné prsty thajských masérek do vaší kůže vpraví přípravky s jojobovým či rýžovým olejem, vaše kůže získá zpět svou vláčnost a pružnost, mysl zbavená stresu se opět pokojně zabydlí v zregenerovaném těle.

V masážních salónech Tawan je možné jednotlivé přípravky zakoupit, ať už se jedná o oleje a soli do koupele, aromaterapeutický šampón, tělové mléko, esenciální oleje a další. Každý z produktů kosmetiky THANN byl vyvinut na základě letitých zkušeností aromaterapie ve spojení s vědeckými poznatky o účincích jednotlivých bylinných extraktů.

Zapomeňte na starosti všedních dnů, pod rukama zkušených thajských masérek znovu naleznete svou životní energii, ať už se rozhodnete pro detoxikační masáž Detox či zeštíhlující Slim, olejovou masáž celého těla Aroma Oil či zcela unikátní masáž golfovými míčky.

Jakákoliv masáž z nabídky Tawanu vás nabije novou energií a vaše duše se díky ní nově nadechne.

Salóny Tawan najdete v Praze, Karlových Varech, v Mladé Boleslavi nebo ve Špindlerově Mlýně. Tawan pamatuje i na ty, kteří jsou časově velmi vytíženi. Thajské masérky za vámi přijedou domů či do kanceláře.
Více informací naleznete na www.tawan.cz

DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Krása & Móda