Letní vábení pro vaši sexy hřívu

Přemýšlíte, jak nejlépe upravit vlasy v horkých dnech? Užijte si léto se svůdným účesem podle posledních trendů z brazilských pláží!

SEXY
Bohaté a vzdušné lokny, které vypadají naprosto přirozeně. Na pomoc si vezměte kvalitní natáčky (papiloty nebo klasické o průměru cca 3 cm), pěnu pro objem a nezapomeňte na závěrečnou fixaci.
TIP: Vlasy natáčejte po umytí a nanesení přípravku pro objem, až když jsou už téměř suché. Nechte je natočené alespoň hodinu a bě-hem této doby je několikrát přesušte fénem.

PRAKTICKÉ
Ať už máte mikádo, nebo vlasy do půli zad, vyzkoušet můžete vzdušné prostříhání s praktickou pěšinkou na straně. Vlasy fénujte v předklonu a konečky prstů je tvarujte (mačkejte) směrem ke kořínkům. Docílíte tak přirozeného a jakoby rozcuchaného efektu.
TIP: K dokonalosti vám pomůže kvalitní stylingový přípravek.

ELEGANTNÍ
Základem pro docílení tohoto vzhledu je práce fénu a kulatého kartáče s co největším průměrem. Bohatosti účesu můžete napomoct i lehkým natupírováním a následným uhlazením vlasů na temeni hlavy.
TIP: Na závěr použijte lak. Volte přitom přirozenou fixaci, aby byl účes vzdušný a nepůsobil jako helma.

HLADKÉ
S vyžehlenými vlasy zářícími zdravím jistě uděláte dojem jak na pláži, tak na procházce rozpáleným městem. Budete k tomu potřebovat žehličku a přípravky, které ochrání vlasy během žehlení a dodají lesk.
TIP: Rozhodně se vyplatí investovat do kvalitní žehličky, která vám umožní navolit si optimální teplotu pro úpravu vašich vlasů. Předejdete tak jejich poškození.
 

Autor: Style
Foto: allwoman,
DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Krása & Móda