Úžasný podzim s Replay

První kousky z úžasné podzimní kolekce italské značky REPLAY můžete právě nyní obdivovat v autorizovaných obchodech značky Replay.

Naprosto dokonalá kolekce v podzimních luxusních barvách je neuvěřitelně sexy, plná opravdu trendy kousků, kterým jen těžko odoláte.

V kolekci je jako vždy nepřeberné množství stylů džínů, takže si v Replay vybere naprosto každý. Všechny střihy jsou dokonale promyšlené tak, aby přesně podtrhly to, co mají a nikdy nezdůraznily nedostatky postavy.

 Na navrhování nových střihů džínů značky Replay pracuje speciální tým návrhářů, kteří se zabývají pouze konstrukcemi nových modelů. Každý nový střih je nejprve dokonale propracován do posledních detailů na papíře a poté nastává fáze modelování, kdy se přesně přizpůsobuje typu postavy, pro kterou byl specialisty v tomto oboru určen tak, aby dokonale padnul.

Velmi důležitý je také přesně zvolený materiál, který se musí chovat přesně tak, jak návrháři potřebují. Důležité je složení, barva, opracování, finální úprava. Pokud jde o materiály, je Replay vždy o krok napřed před ostatními džínovými značkami. Přichází jako první s novými dokonalými technologiemi pro výrobu dokonalého denimu. V současné době se také velmi intenzivně zabývá novými ekologickými technologiemi a tak se zrodila novinka jménem LASERBLAST!

Přijďte se i vy přesvědčit o dokonalosti italských mistrů návrhářů a vyberte si dokonalý kousek pro trendy podzimní šatník. Stejně tak jako spousta VIP osobností se zamilujete! Mezi milovníky této značky patří například Alena Buffon, Michelle Rodriguez, Alessandra Ambrosio, Irina Sayk, Bar Rafaeli, Gábina Partyšová, Leoš Mareš, Kateřina Průšová, Klára a Radoslav Kováčovi, Hana Svobodová, Anna K., Diana Kobzanová, stylista Filip Vaněk a mnoho dalších.

www.replaybluejeans.cz

Autor: PR
DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Krása & Móda