Jak získat přirozeně zářivou pleť!

Každá z nás ví, že příroda a kvalitní spánek někdy nestačí. Klíčem k úspěchu je správně zvolená kosmetika, ideálně na přírodní bázi, která vaši pleť zbytečně nezatěžuje. Zkuste proto své pleti dopřát luxusní péči s obsahem vzácných kamenů!

TIP

Poznejte novou exkluzivní řadu Precious Skin od FLEUR DE SANTÉ!

Fleur de Santé (v překladu „květ zdraví“) je skandinávská kosmetika s více než 30letou tradicí, jejíž největší inspirací se stala právě příroda. Při vývoji péče o pleť využila přírodní síly drahých kamenů a představuje Vám novou exkluzivní řadu Precious Skin s obsahem vzácných drahokamů, které jsou klíčem k udržení přirozeně zářivé a mladistvé pleti.

Tajemstvím řady Precious Skin jsou její účinné složky: prášek ze vzácného drahokamu Turmalín, který zaručuje pleti zářivost a beta-glukany, výtažky z kvasnic, které zlepšují schopnost pleti samostatně se regenerovat. Díky obsahu kyseliny hyaluronové jsou redukovány hluboké vrásky a zvyšuje se pružnost pleti. Kyselina navíc pomáhá udržovat optimální množství vody v pokožce. Výsledkem je zdravější a rozzářená pleť. 

Řada Precious Skin obsahuje denní, noční a oční krém a je vhodná zejména pro normální až mírně suchou pleť.

Vítejte ve světe FLEUR DE SANTÉ,
- kde je KRÁSA Z KRÁSY ZROZENÁ
- kde se každé ženě splní  SNY O KRÁSE
- kde je nakupování RADOST
- kde jsou všechny PRODUKTY inspirované bohatou přírodou

Řadu Precious skin a další přírodní produkty najdete exkluzivně na www.fleurdesante.cz
 

Autor: PR
DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Krása & Móda