28. června 2012
„Na dovolenou jezdím nejradši na ostrov Anguilla v Karibiku. Pořádně si tam totiž odpočinu. Když jsem doma, vždycky si nějakou práci najdu, tam ale jenom poslouchám oceán a naprosto se zklidním.“

→ Hádky mě děsí. Moje rodina se často hádala, naučila jsem se podřizovat a neprat se za sebe. Dlouho jsem pak neuměla říct, co mám na srdci.

→ Moje největší osobní překážky pocházejí už z dětství. Můj otec najednou odešel. Rok jsme o něm neslyšeli, nevěděli jsme, kde je. Dodnes se to snažím pochopit.

→ Rozhodnutí, že se přestanu stýkat s matkou, mi i teď po letech připadá správné. Nikdo jiný tomu nemusí rozumět, je to jenom naše věc.

→ Největším darem děství byl smích. Byl to vedlejší produkt všech těch hádek. Tyhle zkušenosti mě naučily spoustě citu.

→ Neměnila bych své dětství. Neměnila bych svá milostná muka. Neměnila bych ani své úspěchy. Nic bych neměnila, miluji to, kdo jsem, a kým se ještě chci stát.

→ Když jsme se s Bradem Pittem poprvé políbili, podlomila se mi kolena. Doslova jsem ztratila dech.

→ Miluji Brada. Opravdu. Budu ho milovat po zbytek života, je to úžasný muž. Jsem šťastná, že jsem manželství s ním prožila, ničeho nelituji. Nevěděla bych, co vím, kdybych se nevdala. Strávili jsme spolu sedm velmi intenzivních let, hodně jsme jeden druhého naučili. Pomohli jsme si při mnoha starostech. Byl to nádherný, i když komplikovaný vztah.

→ Muže by u rozvodu nikdy neobvinili, že upřednostnil kariéru před dětmi. Já jsem nikdy v životě neřekla, že nechci mít děti. Chtěla, chci a budu mít! Inspirují mě právě ty ženy, které mají kariéru i děti. Proč bych se sama chtěla o něco ošidit?