13. června 2012
Nepodceňujte ochranu ve městě, vsaďte na bronzery, mažte citlivá místa, hodí se voděodolná kosmetika...

Tip vizážistky Kateřiny Kosové: „Na léto zainvestujte a kupte si tři odstíny vašeho oblíbeného make-upu. Míchejte je! S přicházejícím a odcházejícím opálením se bude tón vaší pleti výrazně měnit…“

Pihy atd…
-> Máte podezření? Nezdá se vám nějaká vaše piha nebo znaménko? Šup s ním za odborníkem, aby se zjistilo, jestli má sklony zvrtnout se v karcinom, nebo je neškodné!

-> Kam s ním? Když se zjistí, že znaménko bude lepší, ať už ze zdravotních nebo estetických důvodů, odstranit, vybírejte si zkušené profíky.

-> Co pak? Na podobné dermatologické zákroky jste měla myslet v předjaří, je však možné je provést i v létě. Jizvičku po nich je  třeba důsledně chránit a je-li na tváři, nosit s sebou ochranný krém s vysokým faktorem všude a hlavně se nazapomínat mazat.

Do vody i na pocení: voděodolně!
do horka: Tuhle tvářenku jsme vyzkoušely během dusného upoceného dne, prošla na výbornou. Blush Horizon de Chanel, 1580 Kč.

na pláž: Nehodláte se ani u vody vzdát dokonalého líčení? Jděte na to voděodolně, na stíny v tužce Aqua Shadow, Make Up For Ever, 590 Kč, je každá vlna krátká! Mají je v Sephoře.

mrkačka: I tahle inovovaná řasenka vydrží nejen koupel a pot, ale i případné letní emoční přeháňky se slzičkami. Voděodolná Hypnose Doll Eyes Noir Waterproof, Lancôme, 690 Kč, udělá pěkně husté řasy.

TIP na oči: Linky na oči vám ve vedru nejdéle vydrží, když před nanesením nahřejete tužku na oči nad plamenem. Trik osvědčený mnoha ženami i vizážisty!