10. června 2012
Tahle sexy provokatérka hrála vždycky holky s horší pověstí. Letos ale Megan Fox útočí výš, čeká dítě a v kinech ji uvidíte ve třech komediích vedle nejlepších bavičů.

Do newyorského Central Parku vyjíždí pohledný Jason s kočárkem, když vtom mu do cesty vstoupí atraktivní dívka venčící psa. Jason využije situace a vymyslí si, že syn zoufale miluje psy a chce si bílého chlupáče pohladit. Překotně vysvětluje, že si pořídil dítě s kamarádkou, se kterou ho ale žádné city nepojí. Dlouhovláska Mary Jane se mu jen směje: „Tak ty mě balíš na psa?“„Jenže vás by chtěl sbalit každý,“ přijímá Jason dočasnou porážku. Jeho nová známost vypadá vážně bezchybně. Přesně tak působí Megan Fox v komedii Friends with Kids, která vtrhne do kin třetího května. „Dneska domů nejdu, ani kdyby tam na mě čekala Megan Fox,“ žertoval na večírku její kolega, když v létě 2007 běžel první díl akční ságy Transformers.

Kdo je ta sexy provokatérka? Výrazná tmavovláska s tělem topmodelky, která letos v květnu oslaví šestadvacátiny a nikdy se nestydí vybalit, co si zrovna myslí. „Mám pusu a nebojím se ji použít,“ tvrdí hvězda, která zdobí obálky nejznámějších magazínů. Třeba jednomu novináři vmetla, že Hollywood je narvaný jenom nafoukanými narcisy, a fotografům zase často ukazuje prostředníček. Ze třetího dílu Transformers údajně odstoupila a přitom ještě utrousila, že pracovat pro režiséra typu Michaela Baye je jako dřít pro Hitlera. Při osobním setkání v italské vyvařovně Jones v Los Angeles ale drsnou sexbombu nepřipomíná. Vlasy i make-up působí přirozeně a její ženské křivky schovává obří béžový kardigan. Když si Megan objednává špagety a masové kuličky, věnuje číšníkovi milý úsměv a vřelý dík. Zkuste se zeptat na její tvrdé sexy zbraně a obrátí oči v sloup. „Jenom protože mám tetování a občas mluvím sprostě? Směšné. Možná vysílám špatné signály, ale nejsem rajcovní motorkářka,“ prohlašuje dvojnásobná držitelka prestižní ceny Teen Choice Awards za nejsvůdnější ženskou roli. Když probíráme její soukromí, zjišťujeme, že herečka opravdu nezapadá do škatulky žhavé promiskuitní ranařky. Takže nám zbývá vypátrat jediné – kdo se tedy skrývá pod maskou Megan Fox?