23. května 2012
Na přehlídky vtrhlo pestré a šťavnaté líčení. Seznamte se s nejžhavějšími barvami a vybírejte si příležitosti, na kterých zabodujete.

Tváře
Do práce
Vsaďte na svěží orosené líce. Tekuté tvářenky mohou sice působit příliš světle, ale plní podobnou funkci jako třeba lesk na rtech, dodávají totiž podmanivý jas, který sluší sluncem polaskané kůži.

Na rande
Abyste dosáhla svůdného liščího zardění, sáhněte po broskvovém či meruňkovém odstínu. Ty lichotí každé pokožce a navíc jí poskytnou teplý, sametový nádech, podobně jako slunečný bronzer.

Na dámskou jízdu
Na žádné party se neobejdete bez sytě růžových lící. Máte-li mastnou pokožku, zkuste matující pudr (od Diora). Pro normální či sušší pleť doporučujeme lesklý fuchsiový odstín (zkuste třpyt od Lancôme).

Nehty
Do práce
Vybíráte-li si lak na nehty, myslete na lehké pastelové odstíny, jimiž nahradíte klasické bezbarvé nátěry. Jemné barevné tóny na drápkách jsou tím pravým detailem pro tuto sezonu.

Na rande
Muži na ženských drápkách milují nebeské odstíny. Vyhýbejte se ale temným, hlubokým tónům a sáhněte po řízných jarních vrstvách. Máte chuť si pohrát? Zkuste nalepovací laky anebo třpytivé varianty modrých barev.

Na dámskou jízdu
Šťavnaté drápky této sezoně prostě kralují. Vyberte si buď sytý žlutý, či růžový odstín, nebo své poklady nažhavte červenooranžovým tónem. Pokud vám samotná barva nestačí, můžete ji ještě dozdobit třpytkami.