10. května 2012
Nechce se vám jít do botoxu nebo pod laser či skalpel? Zkuste tohle!
1 / 2

Nový trend je jasný. Zatímco ještě donedávna se mnohé ženy snažily vypadat ve čtyřiceti na pětadvacet, což končívalo spíše vzhledem podivně nepřirozené masky, dnes směřujeme k přirozenosti. Uberte si nenápadně pět až sedm let.

1. Doplňky stravy
I když si pořídíte ten nejlepší krém a budete se o pleť všemožně starat zvnějšku, není to všechno. Pokud vašemu tělu chybí určité vitaminy nebo minerály, odrazí se to negativně i na pokožce. Kromě vyváženého jídla můžete vyzkoušet doplňky stravy – nám se jako anti-age bojovníci osvědčily provitaminy C10, Embryolisse, a novinka od Innéov proti buněčnému stárnutí se selenem, „céčkem“ a hesperidinem, balení na tři měsíce za 725 Kč.

2. La Prairie
Tuhle legendární značku milujeme a vždycky nám spolehlivě zafunguje. Za poslední půlrok si nás získala novinka Cellular Power Charge Night, 40 ml, 11 200 Kč, která pracuje na vašem omlazení v noci, zatímco spíte. Geniální přípravek podporuje působení retinolu proti předčasnému stárnutí a využívá při tom i jedinečnou sílu kyslíku. Už po týdnu užívání si můžete ubrat tři roky, možná i pět!

3. správný krém
Než se rozhodnete pro některý krém, zapomeňte na úvahy o tom, že tím nejlepším pro vás bude ten nejdražší! Cena je leckdy odrazem věhlasu značky, ne zaručeného účinku… Objevili jsme dvě cenově skvělé perly: první je zpevňující a vyhlazující řada Clarins Extra firming Day & Night Care, 1850–1980 Kč, a druhá pak skvělý hydratační elixír Hydrabio Sérum, Bioderma, 513 Kč.

1 / 2