1. dubna 2012
Každé z nás se jednou i víckrát za život může stát, že nemá stálého partnera.

Může to být z mnoha důvodů, ale nejčastěji jde o období těsně po rozchodu či rozvodu, kdy nám hledání nového muže připadá víc než směšné, protože rozchod nebývá snadnou záležitostí. Když je po všem, oddychneme si a jsme vlastně rády, že se konečně můžeme věnovat samy sobě, že nám nikdo v noci nechrápe za uchem.

Náhodné známosti
Nejjednodušší řešení sexuální abstinence je hledat si náhodné jednonoční známosti. Nikomu bych to ale nedoporučovala, protože kdoví, na koho narazíte… Vhodného milence k jednomu použití lze celkem bez problémů potkat v barech nebo nočních klubech a použít ho lze hned. Nebo si ho vzít domů – ovšem s rizikem, protože ho neznáte. Nebo můžete jít k němu. Stejné riziko. Když už máte na něco takového žaludek, pak je lepší do toho jít s kamarádkou, která si může eventuálně pohrát s jeho kamarádem nebo vám aspoň bude krýt záda. Takový sex má ovšem taky svoje výhody – alkohol pravděpodobně zapůsobí jako afrodiziakum a pak vás může dostat do varu právě to, že ho neznáte. Nespornou výhodou milence na jednu noc je ale jedno – pravděpodobně už ho nikdy neuvidíte, takže vás nebude otravovat a druhý den se můžete stydět jen sama před sebou.

Sex s ex
Mezi ženami se říká, že si ta, která je chytrá, drží v záloze nějakého svého expřítele. Nemít ho, je chyba. Takový bývalý partner se totiž dá využít všelijak: jako společník, řemeslník, milenec. Mít expřítele je velmi praktické, ale ne každé z nás se to podaří. Právě proto, že rozchody bývají často bolestivé, až hysterické, je skoro nemožné nechat si bývalého přítele na případné záskoky někde bokem s tím, že co kdyby někdy… Takže je vlastně nutné, abyste si vy na něho uchovala příjemné vzpomínky – a on na vás taky. Jenže ve chvíli, kdy někoho opouštíte, nemyslíte na to, že by se vám právě tenhle „mizera“ někdy hodil. A tak, když přijde nouze, pátráte v paměti, kterého ze svých ex zavolat. Měl by totiž být staršího data, protože pak je pravděpodobnější, že vám nebude dělat porozchodové scény, neměl by mít, pokud možno, žádnou přítelkyni – nejen proto, že je docela otrava se o někoho dělit, ale i proto, aby měl na vás čas kdykoli, o sexuální síle nemluvě. Taky byste měla mít jistotu, že vás nebude chtít zpátky. Dirigovat tenhle pseudovztah byste měla vy.