5. srpna 2013
Muži ho milují. Protože zadečky jsou kulaté, ženské a sexy. Takže si své půlky hýčkejte a čtěte, co o nich ještě nevíte.

Víte, proč některé ženy tak nádherně kroutí zadkem? Zeptejte se ortopeda. Odpoví vám, že na světě chodí stamiliony lidí s nestejně dlouhými končetinami. Rozvlněná kobra, která kolem vás svůdně krouží na chodbách v práci, má nejspíš také jednu nohu delší než tu druhou. Třeba jako Marilyn Monroe, která díky své ladné chůzi (přesněji řečeno díky vrtění zadkem) sklízela neutuchající obdiv mužů! A ti si rozhodně neuvědomovali, že je vzrušuje několikacentimetrový defekt.

✓ Kurtizány ve starém Řecku neukazovaly mužům prsa, ale odhalovaly před nimi zadky. Ňadra Řeky nepřitahovala, zato pozadí hodně!

✓ Tušila jste, že když vás přítel poplácá po hýždích, budete šťastná? Na půlkách totiž máte spoustu citlivých nervových zakončení propojených s mozkem. Vaše tělo pak vyplavuje serotonin, který ve vás dokáže probudit pocity štěstí.

✓ Japonci vyrábějí nejen vyztužené podprsenky, ale i kalhotky s vycpávkami! Japonky si dokonce mohou vybrat mezi košíčkem A, B a C podobně jako u podprsenky. Asijské ženy tímto způsobem opticky přifukují své miniaturní půlky, aby byly pro muže atraktivnější.

✓ Brazilky nejčastěji navštěvují ordinace plastických chirurgů právě kvůli svému pozadí. To proto, že v Jižní Americe dají na pěkný klenutý zadek mnohem víc než na dmoucí ňadra. „Krásné pozadí je symbolem Brazílie, stejně jako Paříž má svůj Moulin Rouge,“ tvrdí snědé krasavice a odbíhají na karneval spokojeně natřásat svými plnými půlkami. Sluší jim to!

✓ V pravěku muže nejvíc přitahovaly ženy s velkým pozadím. Protože se tehdy souložilo výhradně zezadu, představovaly vykrmené půlky to největší sexuální lákadlo. Když se lidé později začali milovat tváří v tvář, ženské tělo zareagovalo růstem prsou – novodobých erotických vábniček. Ňadra jsou tedy v podstatě takovým malým zadkem, díky kterému žena láká muže zepředu! Muže ale přestávají bavit silikony, a tak se do módy vracejí hýždě.