19. prosince 2018
Inspirujte se „last minute“ vánočními dárky, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Do této e-knižní kolekce jsme vybrali naše nejoblíbenější a zároveň nejúspěšnější kousky, které se hodí pro celou rodinu. Navíc jsou ověřené řadou čtenářů, díky kterým se z nich staly bestsellery :-)

Tom Hanks – Neobvyklý typ

Hltač bestsellerů a literární průzkumník jistě uvítá e-knižní prvotinu herce Toma Hankse Neobvyklý typ, kterou si čtenáři i kritika nemohou vynachválit! Sbírka sedmnácti povídek oscarového herce je ve všech ohledech různorodá – setkáváme se zde s plejádou pečlivě propracovaných postav, sledujeme jejich osudy zasazené do nejrozličnějších míst, a dokonce i časů. (Martinus.cz: 199 Kč)

Hana – Alena Mornštajnová

Srdceryvný příběh malé Miry a její tety si získal neuvěřitelné množství čtenářů a je parádním tipem pro ty, co čtou současnou českou beletrii. Existuje-li něco, co prověřuje opravdovost lidského života, pak je to utrpení. A existuje-li něco, co život znehodnocuje, pak je to utrpení, které člověk působí jiným. Jenže co když je přesto nevinen? Co když je to všechno jen shoda okolností a člověk je pouze bezmocným nástrojem osudu? (Martinus.cz: 189 Kč)