21. ledna 2019
Román inspirovaný skutečnými historickými událostmi od amerického spisovatele Dana Simmonse, podle něhož vznikl v loňském roce také úspěšný seriál televizní společnosti AMC v produkci Ridleyho Scotta, vychází jako audiokniha TERROR v podání 11 interpretů.

„Je to náš dosud největší audioknižní projekt, scénář má osm set třicet čtyři stran a nahrávali jsme celé čtyři měsíce. Dali jsme dohromady seznam více než šedesáti herců vhodných pro dané party a z těch jsme vybírali jedenáct nejpříhodnějších tak, aby podle nás co nejvěrněji zhmotnili představu o naturelu postav. Výsledkem je téměř šestatřicet hodin strhujícího poslechu,“ uvedl Martin Pilař, ředitel vydavatelství OneHotBook.

A doplnil: „Simmons střídá jedenáct protagonistů sledujících jeden proud vyprávění, nadouvá plachty výbornou znalostí technických reálií, ať už jde o konstrukce a vybavení lodí či nejmodernější dobové výstroje, pečlivě sleduje denní rytmus lodního mikrokosmu a ke všemu děj vydatně okysličuje děsivým tajemnem, vytváří závislost na příběhu a nemilosrdně léčí pouštěním žilou. Nesmírně sugestivní vyprávění dráždí všechny smysly, nejvíce ale probouzí obrazotvornost a fantazii. Po chvilce se posluchač ocitá mezi námořníky, nahlíží přes rameno kapitánům, asistuje u rutinní činnosti posádky, prodírá se nehostinným ledovým polem a mrzne, strádá, bojí se, modlí a vymýšlí plán na přežití. Z celého příběhu čiší neskutečné odhodlání, šílená houževnatost a nezdolnost, touha poznat svět, který do té doby nebyl zmapován.“

Audiokniha vychází jako mp3 ke stažení prostřednictvím digitálních distribucí za 699 Kč i jako 3CD mp3 za 769 Kč. Pouze na portálu Audiolibrix si však mohou členové předplatitelského klubu koupit audioknihu jen za 569 Kč.

UKÁZKU Z AUDIOKNIHY si můžete poslechnout >> ZDE

účinkují: Martin Stránský, Vladislav Beneš, David Novotný, Ivan Lupták, Jan Vlasák, Jiří Hromada,  Robert Mikluš,  Daniel Rous, Miloslav König, Petr Jeništa, Lukáš Příkazký

Přidejte se na OneHotBook Facebook, abyste nepropásli soutěže o pozoruhodné ceny ani novinky ze světa audioknih, literatury a čtení!