27. září 2018
Motivační diář, který autorka vytvořila, je odrazem její duše, emocí a životních zkušeností. Svým obsahem cílí především na aktivní a samostatné ženy se zdravým sebevědomím, které si váží všeho, co jim život přináší.

Diář je plný rad, návodů, tipů a postřehů, jak dosáhnout harmonie, rovnováhy a pocitu spokojenosti. Texty jsou doplněny o atraktivní fotografie a ilustrace, nechybí ani nepostradatelné zrcátko a sada motivačních samolepek.

„Spolupráce s Darou Rolins je pro PRESCO GROUP splněným snem. Vytvořit i potřetí diář, který je naprosto nezaměnitelný a svůj, je důkazem toho, že Dara je opravdu všestrannou umělkyní s nadáním shůry. Její otevřená duše, schopnost přetavit své niterné pocity a myšlenky do podoby diáře, být inspirací žen i mužů, ukazovat cestu k úspěchu a životní harmonii jsou tím, proč se tento titul řadí k nejúspěšnějším v naší nabídce,“ říká Pavla Javorská, PR manažerka společnosti PRESCO GROUP.

„A je to tu! Jak se říká: do třetice všeho dobrého. Trojka je magické číslo. Tři králové, Tři sestry, Tři oříšky pro Popelku… To už je na vztah. Vážný vztah. Vždyť vážení, vážené – už to spolu táhneme třetí rok! Pojďme se pokusit udržet oheň ve svém srdci a balanc ve svém těle. Vítejte tedy v roce 2019 podle Dary,“ říká na úvod diáře Dara Rolins.

Diář Rok podle Dary v tuhé knižní vazbě ve formátu 13 × 21 centimetrů obsahuje 172 vnitřních stran a týdenní kalendárium ve dvou verzích: české a slovenské. Na stránkách naleznete 17 fotografií ze zpěvaččina soukromí od dvorní fotografky Petry Ficové, 22 stran textu (rady, postřehy), 9 oblíbených receptů na skvělé jídlo, Dařiny tipy na zdravý životní styl, přehled všech svátků, horizontální týdenní kalendárium a dostatek místa pro vlastní poznámky. Velmi praktické je uzavírání diáře na gumičku, látková záložka a zadní kapsa na různé drobnosti. Neméně důležitou součástí diáře je jeho nepřehlédnutelná, do modré barvy laděná obálka.

Diář bude k dostání ve vybraných knihkupectvích a papírnictvích nebo prostřednictvím e-shopu společnosti PRESCO GROUP na www.presco.cz. Slavnostní představení diáře proběhne 2. 10. 2018 v knihkupectví Palác knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha 1. Začátek akce je v 17.30.