23. října 2018
Cílem těch vražd není čistka. Je to soutěž, výběrové řízení…

Sedmý díl celosvětově úspěšné detektivní řady s komisařem Joonou Linnou od švédské autorské dvojice píšící pod pseudonymem Lars Kepler vychází 25. října 2018 zároveň s vydáním knihy v nakladatelství Host jako audiokniha LAZAR v podání herce Pavla Rímského.

„Série s detektivem Joonou Linnou v podání Pavla Rímského patří suverénně mezi naše nejprodávanější tituly. Na sedmý díl čekají se zatajeným dechem zástupy posluchačů… Řízné, přímočaré, chladné a až skandálně brutální vyprávění v Rímského interpretaci graduje a strhává do krvavého víru, narátor přiživuje a znepokojivě stupňuje napětí, pak zase s klidem referuje o násilnostech, šponuje nervy pasážemi v pianissimu nebo pregnantně dávkuje informace publiku, které už se nemohlo dočkat, až je zase důkladně vymáchá v krvi. V tomto ohledu je těžké spojení Kepler a Rímský něčím překonat,“ uvedl Martin Pilař, zakladatel vydavatelství OneHotBook.

Nahrávku doprovází znepokojivě temná hudba postavená na strohé směsici elektronických zvuků, které v echu a v různých vrstvách prorážejí melodickou klavírní linku, jíž drobí, štěpí a ve smyčkách taví a rozmělňuje. Vzniklý podkres záměrně nevyčnívá, jen pokradmu buduje atmosféru…

Audiokniha vychází jako mp3 ke stažení prostřednictvím digitálních distribucí za 369 Kč i jako 2 CD mp3 za 399 Kč. Pouze na portálu Audiolibrix si však mohou členové předplatitelského klubu koupit audioknihu jen za 199 Kč.

UKÁZKU Z AUDIOKNIHY si můžete poslechnout >> ZDE.

Přidejte se na OneHotBook Facebook, abyste nepropásli soutěže o pozoruhodné ceny ani novinky ze světa audioknih, literatury a čtení!