5. března 2019
Každý krystal má v sobě svou specifickou energii, která pomáhá harmonizovat tělo, léčit a podporovat nás v nelehkých životních situacích a zkouškách. Který dodá tu správnou energii vám?

Po celý život je žena vystavena zkouškám, které ji mají posunout, a díky kterým i zesílí, ale někdy to není jednoduché a není na škodu nechat si pomoct kamínky, které mají magickou moc.

Pro všechny je asi nejlepší, když je krystal součástí šperku, protože ho máte vždy u sebe, ale můžete si ho dát také pod polštář, nosit ho v kapse, v podprsence, nebo ho držet v dlaních při meditaci. Je to na vás, vibrace kamenů jsou tak silné, že ani několik vrstev oblečení je neutlumí. Každý krystal působí na člověka jinak, vybírejte ho intuitivně, sáhněte po tom, který vás zaujme na první pohled a vyvolává u vás příjemné pocity, protože s tím jste intuitivně propojena.

Aby v sobě našla žena tu správnou sebedůvěru, musí obvykle ujít dlouhou cestu. Tyrkys pomáhá objevit vaši vnitřní krásu, modrý chalcedon podpoří ženský půvab.

Další krystaly, které pomohou se sebevědomím: Magnetit, Citrín, Zlatý topaz, Fluorit

Někdy chodíme tak automaticky do práce, že ignorujeme známky přepracovanosti, únavy a pocitu, že je toho na nás prostě moc! S tímto problémem nám může pomoct červený granát, který dobíjí energií. Zlatý topaz nám pomůže vypořádat se se stresem, který na nás denně působí a tyrkys posiluje organizační schopnosti.

Další krystaly, které pomohou s pocitem přepracovanosti: Rodochrozit, Růženin, Obsidián

Krystalů je opravdu velké množství, nechte se vtáhnout do této říše, poznejte jejich schopnosti a žijte spokojený život!

Léčivé krystaly pro ženy, nasenakladatelstvi.cz, 349 Kč

Modelka a podnikatelka Miranda Kerr je velkou milovnicí krystalů. 

View this post on Instagram

Monday morning meditation 💗🙏🏻

A post shared by Miranda (@mirandakerr) on

Čtěte také: Vyberte si talisman podle znamení zvěrokruhu