11. července 2017
Jako u všech podobných článků i zde upozorňujeme, že každý člověk je originál. Hvězdy však soužití některých znamení zvěrokruhu vyloženě nepřály!

Těchto 8 kombinací znamení se k sobě prý vážně nehodí a je velká šance, že jejich vztah dopadne neslavně. Zkontrolujte si, jestli se to netýká vás a vašeho miláčka. A pokud náhodou ano? Nepropadejte panice a pracujte na tom, abyste byli zrovna vy dva tou zářivou výjimkou plnou lásky!

Štír (24. 10 – 22. 11.) a Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dvě velmi silné, až divoké znamení. V soužití těchto dvou znamení jsou časté bitvy o dominanci ve vztahu, které jsou mnohdy zničující. Štíři jsou extrémně upřímní a vyžadují to i po okolí, naopak Lev má často s upřímností problém. Štíři jsou také dost žárliví a právě kličkovaná lvů je dokáže velmi vytáčet.

Čtěte také: Zjistěte, jak moc je žárlivý podle jeho znamení

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) a Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Blíženci jsou velmi přizpůsobivý a extrovertní, velmi rádi vyjadřují své myšlenky nahlas. Vodnáři naopak ne tak často chtějí být středem pozornosti. I když jsou obě znamení intelektuálně založení, nerozhodnost Blíženců může často Vodnáře vytáčet. Lidé, narození ve znamení Vodnáře jsou zase často dost nepředvídatelní, až zmatkovití. To je věc, kterou mnohdy nedokážou zkousnout Blíženci.