17. května 2017
Existuje magická metoda, jež odhalí vaši povahu a osud lépe než kávová sedlina. Stačí jen zjistit, pod jakým stromem jste se narodila.

Znamení zvěrokruhu jsou už tak otřepaná, že se z nich jen těžko dozvíte něco nového o puntičkářských Pannách a střelených Střelcích. Naštěstí nebeská tělesa nepředstavují jediný způsob, jak lépe poznat svou osobnost. Připravili jsme pro vás jedinečnou a staletími prověřenou metodu: keltský stromoskop!

Keltové rozdělili rok do mnoha časových úseků a každému z nich přiřadili určitý strom. Vlastnosti vzrostlých dřevin pak používali k charakteristice lidí, kteří se v dané době narodili. Ke zjištění stromového povahopisu vám tedy stačí znát jen své datum narození. Ale pozor! Jednadvacet listnatých a jehličnatých znamení se vypočítává na základě solárního a lunárního kalendáře, takže se neshodují s dvanácti fázemi klasického zvěrokruhu.

Obecně platí, že pokud jste se narodila tři dny před koncem nebo začátkem jednotlivého časového úseku (vyjma dnů slunovratu a rovnodennosti), ovlivňuje vás i znamení sousední. Teď už si jen vyberte své sladké dřevo a s gustem sobě vlastním se do něj zakousněte.