Brazer - fast food plný zdravých surovin

Kvalitní kuřecí maso a zelenina jsou základem zdravého životního stylu. Kdo by nechtěl ve chvílích hladu sáhnout po něčem lehkém, připraveném z čerstvých surovin, co může rovnou konzumovat...

Asi každá žena se snaží hlavně teď před létem zdravěji jíst. Chceme být v plavkách štíhlé a krásné. Doba, ve které žijeme, je ale dost rychlá. Snažíme se toho hodně stihnout a jídlo hltáme ve spěchu. Bohužel je tomu tak. 

 

Když už ale spěcháme a potřebujeme si dát něco rychlého, vybíráme si, co by to mělo být. Dnes už nejsme ochotné jíst nezdravá jídla, po kterých je nám těžko a víme, že škodí našemu zdraví. 

 

 

Produkty KFC z řady Brazer jsou ale připravené v každé restauraci přímo před podáváním, navíc jsou všechny složeny jen z těch nejčerstvějších surovin – křupavého salátu, voňavých rajčat a hlavně českého grilovaného kuřete z Vodňan a DZ Klatovy. Výhod má tato svěží pochotka hned několik – každý zákazník, který si objedná KFC Brazer, se tak může zasytit kvalitním českým kuřetem, které je grilované speciálním způsobem, a čerstvou v zeleninou zabalené v oblíbené Twister tortille nebo jako chutný sendvič. V každé KFC restauraci tak dostanete to, co je skutečně čerstvé a chutné, co pohladí vaše chuťové buňky a co nezatíží váš žaludek, kdekoliv a kdykoliv.

Brazer si můžete dopřát, je výborný a hlavně po něm neztloustnete!

 

Autor: PR
DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Volný čas