Osud podle jména

Věštci mají za to, že má vaše jméno na vás větší vliv, než si myslíte. Předurčuje totiž váš osud. Vypočítejte si, co konkrétně to vaše pro vás znamená.

Nejenom datum narození má podle numerologů vliv na náš život, ale také naše jméno. Každé písmeno abecedy totiž reprezentuje jedno číslo (od 1 do 8) a jejich součet pak dává dohromady číslo, které náš život nějakým způsobem ovlivňuje. Hovoří se dokonce o jakési ‚karmické vibraci‘, kterou si se svým jménem v sobě neseme... A co konkrétně vám vaše jméno do vašeho života přináší? Je pro vás výhodou či komplikací? Zjistěte to jednoduše podle našeho návodu.
Jak na to:
Napište na papír celé své jméno (nebo jméno osoby, která vás zajímá) bez háčků a čárek, tedy křestní i příjmení, a přiřaďte k jednotlivým písmenům číslice podle následující tabulky. Pak všechna čísla sečtěte. Vyjde-li vám vyšší číslo než 52, musíte jeho číslice dál sečítat, dokud nezískáte součet menší než 52.

Příklad:
JANA NOVAKOVA
1+1+5+1+5+7+6+1+2+7+6+1 = 43
Vibrace jména Jana Nováková je 43.

Co konkrétně číslo, které jste vypočítali, znamená? To zjistíte na vedlejší stránce.
Tip: Pokud vám vyšlo číslo, jehož význam se vám nelíbí, a máte pocit, že se vám skutečně v životě nedaří, pak dnes už není tak těžké nechat si své jméno změnit (někdy stačí jen upravit pravopis). Podobně můžete se jménem pracovat také, když si chcete nebo nechcete jméno změnit po svatbě či při narození dítěte. Zkuste si vypočítat, jaké by to bylo, kdybyste si vzala jméno svého muže, nebo jak ovlivníte jménem život dítěti.

Osud podle jména (Foto: profimedia.cz)

DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Láska & Sex