Máme pro vás 3 tipy na rychlodietu!

Chybí vám k vysněné postavě už jen pár centimetrů? Naše rychlodiety vám mohou pomoci.

Potřebujete na poslední chvíli zhubnout do plavek?
Zkuste redukční metodu čínské medicíny. Připravte se ale na tři týdny velmi tenkého jídelníčku a ucha plného jehliček. Odměnou vám ovšem bude úbytek na váze až 1/9 z vaší současné váhy. Kúra začíná 24hodinovým hladověním. Ráno si můžete naposledy dopřát běžnou snídani a pak už přijde na řadu období půstu.

Po 24 hodinách, kdy pouze pijete neslazené tekutiny, vám odborně vyškolený lékař vysvětlí, jak redukční kúra probíhá, jaká má pozitiva a případné komplikace. Samozřejmostí je také ověření vašeho celkového zdravotního stavu. Hladovění musíte podstoupit proto, aby body potřebné pro akupunkturu na uchu byly dostatečně citlivé a lékař je dokázal spolehlivě najít. Právě na ušním boltci jsou stovky nejrůznějších míst, které mají vztah ke všem částem těla, včetně orgánů. Díky napíchnutí tak dokáže lékař dostatečně utlumit vaši chuť k jídlu i případný stres, který většinu diet doprovází.

Redukční kúra má mimo hubnutí také silně detoxikační účinek. Nejenže tedy bude na pláži vypadat skvěle, ale hlavně vaše tělo se pořádně pročistí. Během celých 20 dnů totiž musíte dodržovat přísně stanovenou dietu. A vězte, že jedna lžíce mletého černého sezamu s kokosovou moučkou je jenom začátek. Díky těmto „laskominám“ se ale konečně naučíte správě jíst. Tedy v klidu, pomalu, každé sousto pořádně rozkousat a hlavně si ho užít. Nemáte se ale čeho bát.

Po celou dobu jste pod kontrolou zkušeného týmu odborníků a v případě jakýchkoliv problémů jim můžete zavolat. Samozřejmostí jsou také pravidelné kontroly. Při nich vám lékař prohlédne ucho s jehličkami, povzbudí vás a nebo napomene. Po 20 dnech čínské redukční kúry přijdou jehličky dolů a zbytek už je na vás. Buď se můžete obratem vrátit k uhnanému hltání ve fast foodech, a nebo to vzít za správný konec.

Čínské přísloví říká: ráno jez jako princ, v poledne jako kupec a večer jako chudák. A věděli jste také, že podle čínské medicíny je nejlepší prevencí proti přibývání na váze začít den teplým jídlem?

DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Krása & Móda