23. listopadu 2017
V sobotu 18. listopadu se konal už pátý ročník ankety Czech Blog Awards. Finálový galavečer byl plný hvězdného obsazení. Moderování se ujala dvojice Zorka Hejdová a Ondra Vodný. V hotelu Hilton se to hvězdami jen hýřilo.

Vystoupil Pavel Callta s Leošem Marešem, Dara Rolins, Mikolas Josef, duo Light and Love a na závěr celému sálu naskočila husí kůže, když zazpíval Richard Judge svůj hit Show Me Love. Na galavečeru byli přítomni nejpopulárnější blogeři, youtubeři a instagramoví influenceři.

Internetoví fanoušci vybrali z tisíce nominovaných 100 nejoblíbenějších influencerů a rozhodli tak svými hlasy o vítězích:

Blogerka roku 2017

Fashion – A Cup of Style

Beauty – PetraLovelyHair

Food – My cooking diary

 

Life – Anie Songe

Nevím toho vlastně spoustu, ale vím několik věcí. Vím to, že jsme společně dokázali, že i úplně normální holky! Jako jsem já, jako je @hellochristie, @mycookingdiary.cz, holky z @acupofstyle, @kovy_gameballcz … a další (vlastně skoro všichni ti šikovný lidi, co tam byli), můžeme mít tak neuvěřitelnej dosah a pozitivní vliv na lidi a to je krásný, protože předáváme něco, čemu skutečně věříme a přijde nám to důležitý (a je vlastně jedno, že někomu ne), nebo nám to prostě jen dělá radost. V tom dnešním světě. Takže vám děkuju, já nikdy nic nevyhrála. Ve volejbale nedám ani podání ( nevím jakým zázrakem ten míč skončí vždycky dva metry přede-mnou, když dám takovou perdu). Nevyhrála jsem ani na střední soutěže s kreslením a malbou, protože moje figurky mají vždycky nějak velkou hlavu na tak malý tělo a nikdy nepoužiju výrazný barvy, protože mi to nejde přes oči. A i přesto, že jsem největší srab na světě, ocitla jsem se na druhý straně světa a dokázala tam několik let žít. Bez pěnez i s nimi … Svět je plnej paradoxů … a na www.aniesonge.com si můžete přečíst pár řádků a poděkování za to, že jste.

A post shared by Kreativec a pisálek (@anie_songe) on

 

Bloger roku 2017 – Stěhujeme se na Bali

 

Cosmo objev 2017 – Za normální holky

 

Instagram roku – Nikol Štíbrová

 

Video blogerka – Anna Šulcová

 

Video bloger – Karel Kovář alias Kovy

Děkuju! ❤️

A post shared by Kovy / Karel Kovář (@kovy_gameballcz) on

 

Ynspirology award – Mr.Kriss