23. srpna 2016
První ročník prestižní nadnárodní soutěže Cosmo Beauty Awards, kterou jsme po vzoru Cosmopolitanů z celého světa vyhlásili, se blíží do velkého finále! 

Už pátý měsíc po sobě nám sdělujete, jaké kosmetické přípravky vám zpříjemňují a zkrášlují život, a my vaši upřímnost oplácíme luxusními kosmetickými dárky. Na cosmoba.cz jste už třeba mohla hlasovat (a vyhrát) v kategoriích Rty, Tvář, Čištění, Tělo, Sluneční ochrana, Nehty, Vlasy i Oči a teď zbývá ještě otevřít kategorie Pleť a Nástroje! Rozhodně neváhejte a zapojte se do hry ještě teď, protože kromě toho, že rozdáváme plnými hrstmi, na tři autorky nejzajímavějších odpovědí stále netrpělivě čekají letenky do italského Milána. Hlasujte, protože už v listopadovém vydání Cosmopolitanu zveřejníme všechny vítěze!

V září můžete zvolit nejoblíbenější produkt pečující o vaši pleť a také nejspolehlivější nástroj, který se stará o vaši krásu.

Nejlepší hydratační přípravek

Zavlažující krém je absolutní nezbytností. Který je podle vás ten nejlepší?

Nejlepší péče o problematickou pleť

Bojujete s pupínky? Anebo už jste nad nimi zvítězila? Pak nás rozhodně zajímá, který přípravek vám pomohl!

Nejlepší denní krém proti stárnutí

Rýsují se vám první jemné vrásky, pleti ubývá kolagen… Jestli už máte zkušenost s péčí, která vám prodlouží mladistvý vzhled, prozraďte nám její název.

Nejlepší exfoliační maska

Od peelingových přípravků, pleť povzbuzujících masek nejspíš chcete, aby pokožku zase prozářily, povzbudily, vyživily… Tak který je váš favorit?

Nejlepší noční péče

Jakého společníka jste přizvala, aby se podílel na rituálu pečujícím o pleť?

Nejlepší sérum

Možná jste nejdřív váhala, jestli do koncentrovaného přípravku investovat, teď ale svých peněz nelitujete a poběžíte si pro něj znovu. Který to byl?

Nejlepší oční krém

Vy a pečující krémy o oční okolí. Opravdu jsou schopné vás zbavit tmavých kruhů, otoků, vrásek? Pokud takového záchranáře znáte, prozraďte nám jeho jméno.

Nejlepší olej na obličej

Přesedlala jste z krémů na pleťový olej? Jak zní jeho název?

Nejlepší nástroj

Používáte k líčení svoje prsty, anebo jste si pořídila výbavu šikovných štětců? Nebo jste našla jiný nástroj ke zkrášlování, který vás nikdy nenechal v nouzi? A co odličování? Vystačíte si se svými dlaněmi a čisticím přípravkem, nebo s oblibou používáte třeba konjac houbičku či elektrický kartáček? Dejte hlas svému oblíbenci!

Hlasujte na cosmoba.cz