23. června 2016
V červenci hlasujeme o nejlepší laky a péči na nehty i o favorita mezi samoopalovacími přípravky a sluneční ochranou. Přidejte se!

Pozor, Cosmo Beauty Awards, prestižní a nadnárodní kosmetická soutěž, kterou pravidelně pořádají Cosmopolitany po celém světě, konečně dorazila i k nám a vstupuje už do své druhé poloviny… V posledních dvou měsících jste měla možnost nominovat největší zkrášlující hity v kategoriích Rty, Tvář, Čištění a Tělo. Čerstvě odkrýváme kategorii Nehty, přičemž za další dva týdny na vás čeká Samoopalování a sluneční ochrana. Dejte hlas svým osvědčeným anebo zatím jen vytouženým přípravkům, a to na www.cosmoba.cz.

Prostřednictvím vašeho vyjádření chceme zjistit, jakou kosmetiku milujete, do jakých přípravků ráda investujete a co od nich vlastně očekáváte. Cosmo Beauty Awards 2016 trvá pět měsíců, během kterých proběhne hlasování celkem v deseti kategoriích (v srpnu a září pro vás odemkneme ještě další čtyři kategorie: Vlasy, Oči, Pleť a nakonec Nástroje). Z každé podkategorie pak vzejdou tři favorité, ze kterých naše porota vybere absolutní vítěze, které vám slavnostně představíme v listopadovém vydání Cosmopolitanu. A na závěr sladká a nejdůležitější motivace, proč se vyplatí do soutěže zapojit: Každá z vás má totiž šanci vyhrát jeden z nominovaných produktů, kterých je 500!

Ze všech došlých odpovědí vybereme ještě 3 z vás, které nejlépe zdůvodní svoji volbu a za to vyhrají letenky do Milána, italského centra módy a luxusních nákupů. Takže navštivte stránky www.cosmoba.cz a pusťte se do kosmetického hlasování, odměna vás nemine!

NEHTY

Nejlepší lak na nehty
Když už lakování drápků zabere nějaký ten čas, očekáváte, že by vám zářivá barva měla vydržet co nejdéle a vypadat přitom skvěle. Jaké nátěry se snadno nanášejí, bleskově zasychají a jen tak se neodloupou? Hlasujte pro svoje osvědčené držáky.

Nejlepší péče na nehty
Dělají se vám na nehtech vroubky, drápky se vám zatrhávají, lámou, třepí, kůžička vysychá… Kteří záchranáři perfektní manikúry vám vrátili úsměv na rty? Dejte jim svůj cenný hlas.

SAMOOPALOVÁNÍ A SLUNEČNÍ OCHRANA

Nejlepší opalovací krém na obličej
Sluneční štít by vás měl spolehlivě ochránit před útoky paprsků, snadno se roztírat a obsahovat co nejméně chemických filtrů, které mohou pokožku podráždit. Jaký opalovací zázrak jste si oblíbila vy?

Nejlepší tělový opalovací krém
I v tomto případě nejspíš hledáte zkušeného ochránce kůže, který snadno splyne s pokožkou. Podpořte svého favorita!

Nejlepší přípravek po opalování
Jaké mazání vaši kůži nejlépe ochladí a zklidní po celodenním vylehávání na slunečné pláži?

Nejlepší samoopalovací krém na obličej
Přirozený odstín, postupné opálení, žádné skvrny. S jakým bronzujícím přípravkem máte nejlepší zkušenost?

Nejlepší samoopalovací  krém na tělo
Vykouzlí vám svůdný bronz bez nevzhledných šmouh a nejednotné barvy. Věnujte mu svůj hlas!

HLASUJTE

Běžte hlasovat na www.cosmoba.cz pro své favority. Proč to máte udělat? Otisknete svým výběrem jasnou stopu do prestižní nadnárodní Cosmo soutěže Cosmopolitan Beauty Awards 2016. Všechny nominované produkty okamžitě rozdáváme právě vám, hlasujícím!

Běžte hlasovat na www.cosmoba.cz právě teď!