2. května 2016
Jak si v záplavě kosmetických přípravků vybrat ty nejlepší? 

Cosmopolitan vyhlašuje prestižní soutěž Cosmo Beauty Awards 2016, ve které spolu s námi určíte ty nejužitečnější, nejvíc trendy a nejpříjemnější prostředky péče a krásy na trhu!

Každý měsíc pro vás vybíráme tu nejúžasnější a nejnovější kosmetiku na trhu. Jaké novinky ale nejlíp fungují a vyplatí se do nich investovat i vám? Vybírejte spolu s námi vítěze. Jak? Každých 14 dní odemkneme na webu www.cosmoba.cz hlasování pro jednu kategorii kosmetických zázraků. Z vašeho hlasování vzejdou tři hity v každé podkategorii.

Cosmo porota z nich vybere absolutní vítěze a vyhlásí je v měsíci září na velké Cosmo party a představí v listopadovém čísle časopisu. Jak se vám za hlasování odměníme? Každý týden nominované produkty hlasujícím rozdáváme! A pro tři z vás, které nejlíp zdůvodní svou volbu kosmetického přípravku, máme navíc připravené coby dárek letenky do Milána.

Tohle je porota

Anna Kroupová, kosmetická redaktorka Cosmopolitanu
Petra LovelyHair, blogerka a influencerka, Cosmobloggers
Sabrina Karasová, šéfredaktorka Cosmopolitanu

V květnu hlasujeme o nejlepší přípravky na rty a o dekorativní kosmetiku na obličej. Vyberte své favority v následujících podkategoriích:

Rty

Nejlepší rtěnka

V Cosmo kuloárech se traduje, že jedna významná kosmetická značka zrušila výrobu určitého odstínu rtěnky, ale hned ho vrátila na pulty poté, co se ukázalo, že jej používala legendární zakladatelka moderního Cosma Helen Gurley Brown a nemohla bez něj existovat. Máte taky svou oblíbenou značku a odstín, díky nimž se proměňuje vaše pusa ve střed vesmíru? Prosaďte ji svým hlasováním mezi vítěze!

Nejlepší balzám na rty

Pokožka na rtech patří k nejtenčím vrstvám kůže na těle. Zaslouží si proto správnou ochranu a výživu. Hlasujte pro nejvýživnější, nejvoňavější a nejjemnější balzám!

Nejlepší lesk

Matné rty vyvolávají na své nositelce dojem osudové ženy s jasným neměnným názorem. Lesk přidá na hravosti a vyzývavosti, na objemu rtů. Který drží nejlépe? Volte vítěze! 

Nejlepší tužka na rty

Jen s ní konturujete, nebo vymalujete celé rty? Která se vám osvědčila? Hlasujte pro svou specialitku!

Tvář

Nejlepší tekutý make-up

Nanesete ho jednoduše houbičkou nebo prsty a skvěle se roztírá. Dobře přilne k vaší pleti, barevně ji sjednotí a ještě rozzáří. Je to základ. Bez jakého tekutého make-upu si svou kosmetickou taštičku nedovedete představit? Hlasujte pro přípravek, který  umí s vaší pletí zázraky!

Nejlepší kompaktní make-up

Dělá skvělou službu, když potřebujete mít svého make-upového pomocníka s sebou v kabelce. Kompaktní make-up taky dělá skvělou službu problematické pleti! Který se osvědčil právě vám? Dejte mu svůj hlas!  

Nejlepší korektor

Modré kruhy pod očima, zarudlé pupínky, pigmentové skvrny? Korektor je ochotně zamaskuje, je to jeho práce! Kterého zvolíte za vítěze?

Nejlepší báze pod make-up

Aby make-up lépe držel, aby pleť vypadala hladší, abyste se cítila jistě delší dobu. Báze toho umí spoustu. Jakou pošlete do finále právě vy?

Nejlepší konturovací přípravek

Kardashianky zavedly do kosmetiky spousty trendů, ale konturování je proslavilo absolutně nejvíc. Jaký konturovací zázrak používáte, abyste si vymodelovala na tváři rysy, jaké jen chcete? Klikněte na cosmoba.cz a hlasujte pro svého favorita!

Nejlepší tónovací krém

V létě nechcete nosit na tváři vrstvy těžké masky líčidel. Toužíte, aby pleť volně dýchala a vypadala opáleně. Za to ručí tónovací krémy a mnohé navíc chrání proti slunci! Který se vám nejvíc osvědčil a zaslouží si vítězství?

Nejlepší rozjasňovač

Záře! Jas! To jsou trendy letošního léta. Co vám k nim pomůže? Klikněte do hlasování!

Nejlepší bronzer

Bronzer nevtíravě zvýrazní tváře, někdy stačí místo celého líčení. Jaký vede u vás?

Běžte hlasovat na www.cosmoba.cz pro své favority. Proč to máte udělat? Otisknete svým výběrem jasnou stopu do prestižní nadnárodní Cosmo soutěže Cosmopolitan Beauty Awards 2016. Všechny nominované produkty okamžitě rozdáváme právě vám, hlasujícím!