12. listopadu 2014
Cosmo doporučuje film Frank, ve kterém nejvýraznější roli hraje Michael Fassbender. Ale ani jednou se vám nepodaří zmerčit jeho obličej! Proč?

Michael totiž hraje frontmana vysoce avantgardní kapely The Soronprfbs, který neustále nosí masku odkazující ke kultovnímu britskému hudebníkovi a komikovi Chrisi Sievey a jeho alter egu Frankovi Sidebottomovi. Druhým hrdinou filmu je ambiciózní Jon, který se do kapely náhodně dostal a postupně způsobuje všeobecnou apokalypsu. Zoufale se totiž snaží do kapely zapadnout, ale beznadějně tápe, neboť zjistil, že k existenci v hudební kapele mu chybí jedna zásadní věc, a to talent. Snaží se Frankovi porozumět a zjistit, co jej pohání a jak se dostává do těch nejzašších koutů své nevyčerpatelné kreativity.

Celý příběh se odehrává na chatě u jezera, kde kapela tráví několik měsíců nahráváním nového alba. A následně se přesunují na hudební festival South by Southwest, kde skupina hraje poté, co se stala internetovou senzací.

Celý film vlastně vypráví o souboji mezi členy kapely o vliv nad Frankem, o Jonově vzestupu k moci a o tom, jak nakonec málem zničí to, co si tak moc zamiloval.