Krásná a tajemná Charlize Theron

Charlize Theron si luxus užívá na večírcích. V soukromí podléhá pohodlí a jednoduchosti.

⇒ Bývala jsem neuvěřitelně naivní. Zřejmě proto, že jsem vyrostla na samotě, koukala jsem se hodně na filmy, ale nedostala se mezi lidi, kteří by o nich mluvili.

⇒ Vyrostla jsem v Jihoafrické republice v době apartheidu. Nebylo to správné a my to věděli, ale tak to prostě bylo. Afrikánštinou mluvím lépe než anglicky.

⇒ Vždycky jsem byla maminčina holčička. Cítila jsem se pak jako její ochránce.

⇒ Jeden z mých největších úspěchů je, že jsem mámu dostala do Spojených států. Máme úžasný vztah, jsem na to hrdá. Bydlí dvě minuty ode mě.

⇒ Po otci jsem bláznivý snílek. Jeho způsob řešení problémů byl útěk. Po matce jsem zdědila moudrost. I když tak moudrá jako ona určitě nejsem.

⇒ Chci být jako má matka. Přímá, houževnatá, milující a podporující. Jen díky ní jsem taková, jaká jsem. Dodala mi sebedůvěru, abych našla sama sebe a osamostatnila se.

⇒ Nikdy se úplně nevyrovnáte s tím, že vaše matka zabila vašeho otce, nějak jsem se přes to ale musela přenést.

⇒ Nebyla jsem dobrá studentka, matka mi říkala, ať si najdu něco, co mě bude bavit.

⇒ Byla jsem hyperaktivní dítě, máma se pořád snažila zbavit mě té hromady energie. Skákala jsem ze zdí, lezla po stromech a pořád se nějak zraňovala. Tak jsem začala chodit na
balet.

⇒ Vážně jsem si poranila koleno a uvědomila si, že už nikdy nebudu tancovat. Bylo to jako blesk z čistého nebe. Vždycky jsem chtěla jen jedno – předvádět se. To byl můj život.

DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Krása & Móda