Může být Johnny Depp GAY?

Pevně věříme, že není. Jisté však je, že spoustu jeho kolegů nutí žít Hollywood ve lži.

Znáte ve svém okolí nějakého homosexuála nebo lesbičku? Nejspíš si na pár jmen vzpomenete, vždyť podle statistik preferují partnera nebo partnerku stejného pohlaví čtyři procenta všech lidí. Vybavíte si však jméno nějakého hollywoodského herce?

Ano, jasně, moderátorka Ellen DeGeneres šťastně žije s herečkou Portií de Rossi. Cynthia Nixon ze Sexu ve městě se už taky s muži nepáře. Zpěvák Ricky Martin po letech mlžení vyšel s barvou ven na svém vlastním profilu na Facebooku v roce 2010. Dobře. Zopakujme otázku: Víte o nějakém muži, slavném herci z Hollywoodu, že by byl homosexuál? Mlčení... Statisticky nepravděpodobné.

Scénka pro fotografy
On je vymydlený krasavec ve smokingu, ona zářivá usměvavá bruneta. Očima oddaně vzhlédne k partnerovi, který ji objímá, zatímco blesky fotoaparátů křižují tmu. Okázalý polibek na červeném koberci. Když se paparazzi nabaží, pár nastoupí do připravené limuzíny a zavelí k návratu. Pak každý z nich vytáhne svůj blackberry a napíše esemesku: „Zlato! Za chvíli jsem doma!“

Později se v sídle v Beverly Hills zavře za limuzínou brána a herec i jeho partnerka se rozejdou do svých oddělených bytů, kde na ně čekají – jejich skuteční partneři. Zní vám to neuvěřitelně? Když máte k dispozici hromady peněz, úžasné šaty, perfektní bydlení, hvězdný společenský život, báječné dovolené a dost volného času, pro mnohé lidi není zase až tak strašné předstírat, že jsou někým, kým nejsou. Informovaní hollywoodští právníci, kteří sepisují smlouvy o mlčení mezi homosexuálními herci a jejich hranými ženami, vědí, že na tyhle výnosné role se pořádají dokonce konkurzy.

DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Krása & Móda